Заступник міністра сказав, скільки грошей потрібно для інтеграції економіки України в ЄС

Заступник міністра сказав, скільки грошей потрібно для інтеграції економіки України в ЄС

Укрінформ
Для того, щоби досягти середнього рівня показників ВВП на душу населення, який існує в Євросоюзі, та успішно інтегруватися в ЄС, Україна потребуватиме від 10 до 30 млрд євро щороку інвестицій упродовж наступних десяти років.

Про це заявив на Міжнародній конференції з відновлення України в Берліні заступник міністра економіки Олексій Соболев, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Якщо поглянути на довгострокову перспективу, для успішної інтеграції України в ЄС, нам потрібні будуть інвестиції. За нашими оцінками, нам знадобиться від 10 до 30 млрд євро інвестицій на рік інвестицій, щоби протягом наступних десяти років досягти середніх показників ВВП на душу населення в ЄС», - зазначив представник уряду України.

Він підкреслив, що такий рівень інвестування дозволить відбутися інтеграції України в Європейський Союз, і це є критично важливим. Для порівняння він навів цифри минулого року, коли в Україну було вкладено понад 4 млрд євро, що стало навіть більшим показником, ніж у роки до повномасштабного вторгнення. Однак цього також поки що недостатньо, підкреслив Соболев.

Читайте також: Мінекономіки представило 95 інвестпроєктів на Конференції з відновлення у Берліні

За його словами, в забезпеченні потоку інвестицій основну роль відіграватиме бізнес. Тому для того, щоби поліпшити інвестиційну привабливість, Україна продовжує працювати над реалізацією реформ та зобов’язань.

«Україна виконує свою частину, і ми сподіватимемося на кращу співпрацю з приватним сектором, щоби забезпечити можливість інвестувати в Україну»,- зазначив заступник міністра.

Як повідомляв Укрінформ, перший віцепрем’єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко заявила в вівторок у Берліні, що для швидкого зростання країна потребує 12-13 млрд доларів інвестицій просто зараз, без очікувань завершення війни.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-