Під офісом "Інтера" вже тихо та порожньо
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Таке рішення вони ухвалили після того, як від представник Київблагоустрою запевнив, що паркан буде прибраний протягом трьох днів, а в разі, якщо канал не прибере цю огорожу, це зробить Київблагоустрій разом із активістами. Тоді учасники активісти, а було їх близько 15 осіб, забрали свої сокири та пилку і пішли.
Нині під будівлею телеканалу продовжують чергувати правоохоронці. Неподалік припаркувалися більше десятка автобусів з бійцями Національної гвардії, автомобілі Нацполіції та навіть пожежна техніка.
Рух транспорту та пішоходів відбувається у звичайному режиму, незважаючи на велику кількість авто правоохоронців.
Як повідомляв Укрінформ, лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський у Facebook закликав киян сьогодні зібратися на Дмитрівській 30, «щоб знести незаконні оборонні споруди ІНТЕРу - цього кубла московської агентури». Близько 17 години туди прибули активісти.
Керівництво телеканалу "Інтер" поширило заяву, у якій звернулось до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України та Національної поліції з вимогою "взяти ситуацію під контроль і не допустити нових нападів на телеканал".
"Інтер" також просить Президента Петра Порошенка захистити телеканал від нападу радикалів і вимагати від генпрокурора публічного звіту про хід виконання його доручення щодо розслідування нападу на студію новин телеканалу.
4 вересня під час акції протесту проти редакційної політики телеканалу "Інтер" у студії телекомпанії "Національні інформаційні системи", яка виробляє новини для телеканалу, сталася пожежа. За інформацією ДСНС, за вечір офіс телекомпанії підпалювали двічі.
5 вересня біля центрального офісу "Інтера" проходила акція з блокування роботи телеканалу, вона закінчилася вдень 6 вересня. Активісти звинувачували канал у проросійській позиції. ЗМІ повідомили, що "Інтер" пішов на вимогу мітингувальників і погодився звільнити ідеолога інформаційної політики Ігоря Шувалова та припинити трансляцію російських серіалів. Проте на самому "Інтері" заперечили будь-які домовленості із мітингувальниками.
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що у МВС розглядають версії як умисного підпалу телестудії, так і самопідпалу, до якого може бути причетна адміністрація телеканалу.
Президент Петро Порошенко доручив генпрокурору Юрію Луценку взяти розслідування подій, що сталися на телеканалі "Інтер" 4 вересня, під особистий контроль.
Голова правління телеканалу "Інтер" Єгор Бенкендорф звільнився з цієї посади за власним бажанням. Новим головою правління телеканалу призначено Катерину Шкуратову.