Харлан виграла «срібло» на етапі КС з фехтування в Пловдіві

У фіналі українка поступилася Сарі Бальцер із Франції.

Ольга Харлан здобула «срібло» етапу Кубка світу з фехтування на шаблі, передає Укрінформ.

На старті турніру українка виграла у нейтральної Анни Смирнової (15:8), матч з якою минулого року закінчився скандалом через ситуацію з рукостисканням. Потім Харлан здолала італійок Елоїзу Пассаро (15:7) та Росселлу Грегоріо (15:5).

У чвертьфіналі Ольга перемогла Елізабет Тарковськи зі США (15:8), а у 1/2 фіналу здолала дворазову чемпіонку світу Емуру Місакі з Японії (15:13).

У фіналі Харлан протистояла лідерці світового рейтингу – Сарі Бальцер із Франції, українка поступилась 8:15.

Нагорода у Пловдиві стала для української фехтувальниці вже четвертою у нинішньому році на рівні Кубка світу. Раніше вона здобула «срібло» в Алжирі, тріумфувала в Лімі і стала бронзовою призеркою в Афінах.