Прогрес рф у наступі на Бахмутському напрямку мінімальний – британська розвідка

На сході України російські наступальні дії залишаються зосередженими на Бахмутському напрямку, але досягають мінімального прогресу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Твіттері з посиланням на дані своєї розвідки.

“На Донбасі російські наступальні дії залишаються зосередженими на Бахмутському напрямку, але досягають мінімального прогресу», - йдеться в повідомленні.

Також у британській розвідці вважають, що міністр закордонних справ рф сергій лавров заявив про «розширення географії» війни проти України для того, щоб прокласти шлях до проведення псевдореферендумів на захоплених територіях за межами Луганської та Донецької областей.

Читайте також: рф заявляє про «успіхи» на фронті, щоб зміцнити моральний дух військових - британська розвідка

«20 липня міністр закордонних справ росії сергій лавров заявив, що росія розширила масштаби своєї “спецоперації” за межі "л/днр". Як стверджував лавров, «операція» тепер охоплює нові райони, зокрема Херсонської та Запорізької областей, внаслідок того, що західні країни постачають в Україну зброю великої дальності. Це неправда. росія не розширила свою війну. Збереження довгострокового контролю над цими територіями було початковою метою вторгнення. росія вторглася на ці території в лютому, і окупаційна влада публічно обговорює перспективи проведення законних незалежних референдумів принаймні з середини березня. Існує ймовірність того, що лавров зробив коментарі, щоб прокласти шлях до проведення референдумів на окупованих територіях за межами Луганська та Донецька”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: росія зміцнює оборонні позиції на окупованих територіях півдня України - британська розвідка

Як повідомляв Укрінформ, лавров заявив, що географія завдань війни в Україні змінилася і нібито вийшла за межі Донецької і Луганської областей; тепер це ще й Херсонська, Запорізька області та низка інших територій.

У ГУР вважають, що росія цими заявами створює підґрунтя для того, щоб вирішувати долю та статус тимчасово захоплених територій на півдні, зокрема, через псевдореферендум.