Інформаційна тиша навколо контрнаступу ЗСУ сприяла успіхам – Президент
Інформаційна тиша навколо контрнаступу Збройних Сил України дала можливість підготуватися до визволення захоплених російськими військами українських територій та сприяла успіхам.
Про це Президент України Володимир заявив в інтерв’ю Reuters, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Ми чітко розуміємо, що робимо. Військові виконують задачі, які до цього були розроблені. Перша операція була виконана абсолютно в ті терміни, на які всі ми розраховували. Якісь деталі продовження наступу я не готовий оприлюднювати. Ми готувалися. Була інформаційна тиша. Ця тиша дала нам перемогу. І ця тиша дала нам можливість правильно підготуватися і зробити неприємний сюрприз ворогу", – сказав Зеленський.
Він вважає, що надалі комунікація щодо контрнаступів має відбуватися за аналогічною тактикою.
"Хвалитися будемо, напевно, після того, як відновимо свій контроль на всіх наших кордонах. Це остаточна мета", – наголосив Президент України.
Зеленський підкреслив, що хотів би, аби успіх у визволенні територій продовжився. Однак зауважив, що успіх на полі бою залежить від багатьох факторів. Зокрема, від стійкості українських військових, народу, інформаційного простору, а також партнерів.
"Стійкість наших партнерів – об‘єднання Європейського Союзу зі Сполученими Штатами Америки, з Канадою, Австралією, з іншими державами, включаючи азійські. Дуже хотілося б, щоб ця стійкість в об‘єднанні залишилась. Від цієї стійкості залежить постачання гуманітарної допомоги для наших людей, фінансової допомоги, але перш за все, постачання зброї. Від постачання зброї в цілому залежать наші спроможності", – додав Глава Української держави.
Підсумовуючи, він заявив, що не можна втрачати ініціативу, яку зараз перехопила українська сторона.
"Ми повинні йти вперед, деокуповуючи крок за кроком нашу територію", – підкреслив Президент України.
Як повідомляв Укрінформ, з 6 вересня в Харківській області Сили оборони України звільнили від російських загарбників близько 8,5 тисяч квадратних кілометрів території, 388 населених пунктів та майже 150 тисяч людей.