Пам’яті військовослужбовця Сергія Оганезова
Юнак так і не встиг створити сімʼю та побудувати кар’єру, про яку мріяв
Сергій працював головним спеціалістом відділу міграційного контролю управління у справах іноземців та осіб без громадянства Головного управління ДМС в Одеській області.
26 лютого 2022 року колеги дізналися про рішення Сергія вступити на військову службу та боронити Україну від агресора. А вже 18 березня отримали страшну звістку – життя чоловіка трагічно обірвалося під Миколаєвом, на момент загибелі йому було 26 років…
Він так і не встиг побудувати кар’єру, про яку мріяв, створити сім’ю, подарувати батькам онуків.
В останню путь Сергія проводили 24 березня 2022 року.
Його батько - президент Одеської обласної федерації, заслужений тренер України з бойового самбо, Сергій Оганезов багато років присвятив вихованню спортсменів. Таким же сильним та вольовим він виховав і свого сина.
Сестра Сергія Аліна дуже любила старшого брата і після закінчення у 2023 році факультету журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету присвятила свою дипломну роботу його памʼяті.
“Отримала колись омріяний диплом, але, на жаль, Серьожка так цього і не побачив, але свою дипломну роботу – свій проєкт – я присвятила йому та усім захисникам та захисницям України. Журнал «Servi Dei» – це моя вдячність, моя шана, моя гордість за них. Ця робота складна, вистраждана, кропітка та дещо інтимна. Вона представлена шістьма цілісними, окремими історіями людей, що переживають війну.
Вони емоційні, чесні, відверті; але цей журнал не про біль, не про жалість – він про цінності: цінності дружби, поваги та вшанування пам’яті, справедливості, Честі та Гідності, Патріотизму та Відданості, сім’ї та любові, а найголовніше – Життя. Це ті цінності, які були важливі для Сергія, а тепер і для мене. Війна триває, і ми маємо продовжувати жити, але обовʼязок кожного з нас – памʼятати. Памʼятати, що ми Тут, бо вони – Там”, - написала вона у Фейсбуці.
Відео: Фейсбук Оксана Оганезова
Вічна слава і шана Герою!
Фото з сімейного архіву Оганезових