Північнокорейські САУ “Коксан” у росії: як вони можуть вплинути на бойові дії

Блоги

росія вже має не лише північнокорейські боєприпаси та війська, а й САУ великого калібру

Отже… Від КНДР росія отримала перші САУ М1989 “Коксан”. Насправді, дуже дивний вибір.

САУ М1989 “Коксан” мають калібр 170-мм, який і близько не відповідає стандартним російським/радянським калібрам, тобто КНДР постачає в росію САУ, якою вони намагатимуться замінити дефіцитний 2С7 “Півонія”, але при цьому постійно залежатимуть від постачання боєприпасів до них із Північної Кореї.

Кім Чен Ин садить путіна на голку. Хочеш воювати далі – тримай знаряддя, але й продовжуй купувати боєприпаси до них, які виробляємо тільки ми і які з кожною партією лише дорожчатимуть у своїй ціні.

Власне, дуже цікавий фінт, що й не дивно. Адже політика Пхеньяна куди прагматичніша, аніж розповідають зараз багато дуже мудрих експертів, які недооцінюють КНДР і ставляться до них як до «тупих неандертальців». КНДР не просто одержують від росії рис, долари та технології, вони їй готові постачати зброю та техніку, БК до якої росія не зможе замінити своїми аналогами, а залежатиме від КНДР.

Північна Корея безпринципно і брутально доїть Рашку.

Тим не менш, для нас у цьому не так багато плюсів, як здається, адже за майже 3 роки повномасштабної війни ми від наших західних партнерів так і не отримали аналогів 2С7 “Піон”, якими є, наприклад, САУ M110 виробництва США, які у багатьох наших партнерів є на зберіганні. Наприклад, у Бельгії, Великій Британії, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландів і особливо у США! Крім того, ці системи використовувалися Південною Кореєю та Японією.

Власне, ось так. росія вже має не лише північнокорейські боєприпаси та війська, а й САУ великого калібру, а реакції на це від наших партнерів, рішучішої крім словоблуддя, поки що як не було, так і немає. Саме цим і слабий сучасний цивілізований світ.

Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач, «Інформспротив»

«Інформаційний спротив»