За тиждень в Армія+ опрацьовано 2 664 електронних рапорти про переведення між частинами - Черногоренко

Інфографіка

За тиждень в застосунку Армія+ після запуску функції онлайн-переведення між частинами вже опрацьовано 2 664 електронних рапорти, з них погоджено – 811.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

«Сьогодні 7 днів після запуску функції онлайн-переведення між частинами в застосунку Армія+! За цей час опрацьовано 2 664 електронних рапорти, з яких 811 вже отримали погодження», - написала Черногоренко.

Як пояснила заступниця міністра, Міноборони прибрало низку погоджень та бюрократичних перешкод між запитом військового і рішенням про його переведення. Тепер військовослужбовцю не потрібно погоджувати свій рапорт із командиром у застосунку і вказувати його Армія ID — за військових це погодження отримає Кадровий центр.

За потреби Кадровий центр напряму запитає погодження командира без участі військовослужбовця. Це стосується таких випадків: переведення придатних бійців між бойовими чи тиловими частинами; переведення з тилового підрозділу в бойовий для офіцерів чи тих, хто займає офіцерську посаду.

Черногоренко зазначила, що для подачі рапорту достатньо лише двох документів: відношення (рекомендаційний лист) і посвідчення.

Водночас вона зауважила, що іноді трапляються помилки, на які слід звернути увагу.

«На жаль, у процесі обробки документів ми вже помітили поширену помилку — прикріплені не всі сторінки посвідчення. Для успішного переведення важливо надати всі записи у чинному військовому документі», - зазначила Черногоренко, додавши, що у застосунку є підказки, які уточнюють, які сторінки варто додати до рапорту.

Читайте також: В «Армії+» військові зможуть отримати рішення про переведення за 72 години - Міноборони

Важливо також, щоб у рекомендаційному листі було зазначено період участі в бойових діях. Таким чином, Кадровий центр матиме вичерпний перелік даних для ухвалення рішення.

Як повідомляв Укрінформ, 12 листопада уряд ухвалив постанову, яка запроваджує реальний і прозорий механізм переведень для бійців між військовими частинами.