У Києві презентували фільм про корейців в Аргентині

Посольство Аргентинської Республіки в Україні представило в Укрінформі документальну стрічку Сесілії Канг "Моя остання невдача" (2016), що розповідає про корейську громаду в Аргентині.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, демонстрація фільму відбулася в межах "Показів фільмів аргентинських режисерок".

“Цей фільм був представлений і відзначений на багатьох кінофестивалях, зокрема, у Берліні, на фестивалі незалежного кіно в Буенос-Айресі, на фестивалі жіночого кіно в Іспанії”, - сказала Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Тереса Мікусінскі.

Посол нагадала, що в межах проєкту в Укрінформі відбулися виставка та показ фільму “Камера Обскура” про єврейських емігрантів в Аргентині.

Читайте також: Том Круз пригрозив звільнити команду «Місії нездійсненної» через ігнорування масок

“Ми хочемо показати Аргентину як мультикультурну державу, показати її різноманітність і те, який вплив мала кожна громада, що населяє країну. А головне, роль і вплив жінки на її розвиток”, - зауважила посол.

Мікусінскі додала, що наступного року цикл показів буде продовжено, також відбудуться заходи до визначних дат, серед яких - 100 років визнання Аргентинською Республікою незалежності Української Народної Республіки.

Як зазначалося, фільм "Моя остання невдача" розповідає про трьох жінок із корейської громади в Аргентині — країні, яка є і чужою для них, і своєю водночас, стрічка приводить нас до розуміння того, як культурна ідентичність впливає на прийняття найважливіших рішень.

Читайте також: Виставку про фільм Балаяна відкриють у Довженко-Центрі

Стрічка демонструється з українськими субтитрами. Перед показом по відео до глядачів звернулася режисерка.

“Я дуже щаслива отримати нагоду поділитися з публікою в Києві своїм фільмом. Я сподіваюся, що вам сподобається ця стрічка. Це документальний фільм про корейську спільноту в Буенос-Айресі. Ця стрічка - про жінок, про стосунки, про необхідність залишатися особистістю в сучасному культурному середовищі, це міркування про нашу власну ідентичність. У цей маленький фільм було вкладено велике серце”, - сказала Сесілія Канг.

Стрічку "Моя остання невдача" можна переглянути на YouTube-каналі Укрінформу впродовж 10 днів.

Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ