У Вільнюсі українець відкрив магазин рідкісних кросівок
У Вільнюсі харків'янин Дмитро Андрєєв відкрив спеціалізований магазин рідкісного взуття та аксесуарів.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на литовського мовника LRT.
Особливістю нової крамниці є те, що підприємець з України намагається представити на ринку Литви рідкісні пари кросівок і аксесуарів, щоб місцевий покупець міг йти в ногу зі світовими тенденціями.
«У моєму розумінні рідкісне і незвичайне – це те, що не представлено тут на ринку, що досить складно купити в європейських країнах. Тобто цей бренд, припустімо, є в Англії, Японії або Америці, але привезти його сюди досить складно», – зазначив виданню Дмитро.
У пошуках таких брендів він відвідав не один тиждень моди в Парижі та Мілані, а також безліч виставок у Мюнхені та Флоренції.
Українець намагається забезпечити постачання кросівок, які створюються внаслідок співпраці між брендами або співпраці брендів з відомими артистами. Для цього йому доводиться багато працювати та вести довгі переговори з виробниками.
«Є люди, які приходять до мене в магазин і кажуть: «У тебе є колаборація Nike з Тревісом Скоттом?», – каже Андрєєв.
У магазині харків'янина представлені і моделі таких брендів, як Keen або Saucony. «Перша перемога – це Saucony, які покращили мій акаунт до отримання колаборацій. На наступний осінньо-зимовий сезон вони вже будуть. І Keen теж уже дали колаборації», – зазначає українець.
За час роботи в Литві українець звернув увагу на відмінності між литовськими та українськими покупцями.
«Усе-таки литовців скоріше можна віднести до скандинавів: прості кольори, стримані та непомітні логотипи, можливо, навіть стиль «без логотипа» – усе це ближче до литовців», – підкреслив Дмитро.
Також власник магазину виділяє в литовських покупцях їхнє ставлення до сервісу та вражень під час покупки – іноді покупці заходять до магазину Дмитра повторно навіть не за новою покупкою, а просто поспілкуватися.
Як повідомляв Укрінформ, у канадському Торонто розпочав роботу новий магазин українських товарів ручного та крафтового виробництва.
Фото Ю. Стацявичюса / LRT