Торік МЕРТ зареєструвало нових проектів міжнародної допомоги на $950 мільйонів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі у 2018 році зареєструвало 264 нових проекти міжнародної технічної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

"У 2018 році Мінекономрозвитку зареєструвало 264 нових проекти міжнародної технічної допомоги з загальним обсягом фінансування понад 953 млн дол. США, що на 50% більше, ніж у 2017 році. Загалом наразі в Україні реалізовуються 486 проектів технічної допомоги на загальну суму 6,1 млрд дол. США", - йдеться в повідомленні.

На період 2018-2022 років Мінекономрозвитку залучило кошти від організацій системи ООН на суму 675 млн дол. США за напрямами: стале економічне зростання, навколишнє середовище і зайнятість, рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг і соціального захисту, демократичне врядування, верховенство права і громадська участь та безпека громадян, соціальна єдність і відновлення з особливим акцентом на Сході.

Також фінансову допомогу Україні на 2019-2024 роки виділив ЄС у розмірі 272,5 млн євро, з яких: 104 млн євро - на підтримку енергоефективності, 55,5 млн євро - на підтримку державного управління фінансами для України, 37 млн євро - на підвищення потенціалу органів державної влади України щодо виконання Угоди про асоціацію та ПВЗВТ, 58 млн євро - на підвищення ефективності реформ у сфері професійно-технічної освіти в Україні та 8 млн євро - для професійних обмінів та короткострокового професійного стажування у країнах - членах ЄС.

Читайте також: Операторів мобільного зв'язку в Україні цьогоріч очікують 13 перевірок

Крім того, у 2018 році Мінекономрозвитку залучило технічну допомогу від уряду США у розмірі 78 млн дол. США. З них 23,6 млн дол. США - на покращення законодавчого та стратегічного середовища відповідно до європейських стандартів, удосконалення функцій громадського нагляду та участі громадян у процесах врядування, зростання рівня підзвітності уряду України громадянам та дотримання норм верховенства права та 54,4 млн дол. США - на підвищення доступності інвестицій для потреб середнього класу, зміцнення потенціалу приватного сектору економіки, підвищення рівня енергетичної безпеки та збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва.