Комунальники запевняють, що 75% киян вже з гарячою водою
Столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 уже повноцінно відновили свою діяльність і станом на 16 жовтня гарячим водопостачання забезпечено близько 75% киян.
Як повідомили у прес-службі КП "Київтеплоенерго", в роботу включили 37 котелень, а до кінця тижня планують запустити решту котелень, робота яких необхідна для повноцінного забезпечення гарячим водопостачанням міста Києва.
"З 12 жовтня столичним теплоенергетикам вдалося подати теплоносій для 7,5 тисяч будівель. Загалом сьогодні гарячим водопостачанням має бути забезпечено близько 75% киян. Решті споживачів планують відновити подачу гарячої води протягом 4-5 днів", – розповів директор СП "Київські теплові мережі" КП "Київтеплоенерго" Василь Деревицький.
Зазначається, що відновлення теплоносія буде відбуватися поступово. Наприклад, після запуску ТЕЦ-6 спочатку гаряча вода з’являється в Деснянському районі, який територіально розташований найближче до ТЕЦ, а потім у більш віддалених районах: Дніпровський, Оболонський та інші. Такий же принцип роботи і котелень.
Загалом повноцінно відновити гаряче водопостачання в Києві планують до кінця поточного тижня.
За словами директора Київських теплових мереж, роботу котелень відновлюють по всьому місту, аби якнайшвидше подати гарячу воду у всі райони Києва, тобто пріоритетних районів немає. Перед енергетиками стоїть завдання подати теплоносій усім споживачам у найкоротші терміни.
Затримка з відновленням гарячого водопостачання може бути лише у тих мікрорайонах, де були виявленні пошкодження теплових мереж. Там гаряча вода з’явиться відразу після завершення ремонтних робіт.
Як повідомлялося, НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго» підписали договір на постачання газу, НАК надав комунальному підприємству номінації газу на другу декаду жовтня.
Згідно з мировою угодою, Київтеплоенерго стає правонаступником за всіма договорами Київенерго з Нафтогазом та, відповідно, за борговими зобов'язаннями на суму близько 2,4 млрд грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди та будуть вирішуватись окремо у судовому порядку.