Студенти-психологи університету імені Богомольця надають психологічну допомогу населенню
Студенти медико-психологічного факультету університету разом з професорсько-викладацьким складом організували надання медико-психологічної допомоги населенню.
Як повідомили Укрінформу, проєкти реалізуються за ініціативи першого проректора Національного медуніверситету ім. О.Богомольця Олександра Науменка та голови Поважної ради Ордена святого Пантелеймона Василя Князевича.
«Студенти-лікарі-психологи, інтерни, викладачі-психологи медико-психологічного факультету вже здійснюють психологічну підтримку населення в різний спосіб. Зокрема, розпочато цикл лекцій з неформальної освіти за напрямом «Кризове психологічне консультування в умовах воєнного стану» з метою формування швидких компетентностей, зокрема таких, як оптимізація та виживання, перша психологічна допомога, проміжна психологічна допомога, лікування посттравматичних стресових розладів у постраждалих від воєнних дій», – розповів Науменко.
«Незаперечним є той факт, що сьогодні професійної психологічної підтримки потребує все населення України, яке щодня, щохвилини потерпає від втрат, невизначеності, непередбачуваності, відчуває на собі вплив сцен смерті та руйнування, гострий стрес. І саме в цьому провідний медичний виш країни консолідував зусилля з нашою громадською ініціативою», – додав Князевич.
У рамках проєкту розроблено різні платформи, які будуть корисними у підтримці психічного здоров’я:
Телеграм-канал «Психологічна підтримка»;
Чат-бот «Друг. перша психологічна допомога».
Для індивідуальної консультації, можна зареєструватися за формою, після чого з автором звернення зв’яжеться психолог.
Також працює допомога Psychologicalsupport – для іноземців.
Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця – один із провідних медичних вишів країни, готує медичних працівників на семи факультетах, а також фахівців для Збройних сил України, навчає іноземних студентів.
Орден святого Пантелеймона – громадська ініціатива, що проводить суспільно-важливі акції на підтримку медиків, щороку визначає кращих медичних працівників, діє з 2009 року.