Від початку повномасштабного вторгнення рф із поліції Києва звільнили 87 осіб

Від початку повномасштабної війни з поліції Києва було звільнено 87 поліцейських, які не прибули на службу.

Про це повідомив начальник поліції Києва Іван Вигівський у інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», передає Укрінформ.

«Усього було звільнено 87 поліцейських, які не прибули на місце служби. Якщо брати увесь штат, а загалом штатна чисельність 9200, то це менше 1%», - зазначив правоохоронець.

За його інформацією, звільнено за дисциплінарним статутом за самоусунення від виконання обов'язків 76 поліцейських.

«Загалом ми проводили службове розслідування по кожному, детально вивчали кожну ситуацію, тому що у поліції Києва працюють люди, які проживають у Київській, Чернігівській, Сумській областях. У момент початку бойових дій деякі з тих, хто працюють за графіком «добу через дві», перебували за місцем мешкання, елементарно не могли дібратися до місця служби», - заявив очільник київської поліції.

За його словами, з огляду на ситуацію у поліцію столиці почали приймати на службу співробітників з інших областей. «З інших регіонів загалом перевелося і вже призначено в штат близько 250 осіб», - сказав Вигівський.

Він також поінформував, що столичні поліцейські від початку повномасштабного вторгнення рф вилучили у громадян 433 одиниці вогнепальної зброї, 11 гранатометів, 9 кулеметів, 187 автоматів, 145 пістолетів та більш як 73 тис. боєприпасів, в том числі 212 гранат.

Читайте також: У Києві вручили повістки більш як 200 відвідувачам нічних клубів

За словами Вигівського, у столиці у квітні майже наполовину зменшилась реєстрація злочинів порівняно з минулим роком, а в липні - на 26% менше.

Крім того, він наголосив, що у столиці наразі всі нічні заклади і клуби закриті. «Ми проводили перевірки і це дало результат. Але не виключаю, що підпільно щось і може працювати», - поінформував правоохоронець.

Відповідаючи на запитання, чи доречно вручати порушникам повістки у військкомат під час таких перевірок, він сказав, що столична поліція проявила таку ініціативу, бо у середньому щоденно для перевірки у підрозділи поліції доставлялися до 200 осіб за порушення комендантської години.

"Ці повістки були з метою уточнення військового обліку, не мобілізації і не покарання, і вручали їх представники військкомату, не поліцейські", - наголосив Вигівський.

Як повідомляв Укрінформ, 27 червня Вигівський сказав, що унаслідок рейдів нічними клубами столиці 219 чоловікам вручили повістки.