Мер Києва перевірив готовність лікарні до роботи в разі надзвичайної ситуації
Київський міський голова Віталій Кличко перевірив готовність міської лікарні № 7 до роботи в разі надзвичайної ситуації.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.
Зорема, Кличко перевірив готовність цієї лікарні до роботи в умовах надзвичайної ситуації у випадку відключення медзакладу від центрального електро- та водопостачання, системи опалення через обстріли російського агресора.
Також міський голова оглянув, як оновили приміщення медзакладу, що постраждало від російських ракетних обстрілів у березні цього року.
“Сьогодні ми перевіряємо готовність міської лікарні № 7 у Святошинському районі до роботи у випадку надзвичайної ситуації. А саме в умовах відсутності електроенергії, води, тепла через можливі обстріли енергетичної інфраструктури російським агресором. Лікарня підключена до електромережі. Наразі є два вводи підключень, що дає можливість перемикати електропостачання при збоях. Також лікарня забезпечена дизель-генератором, має запас палива. Також медзаклад придбав ємності на 8 тонн для зберігання палива, які дадуть можливість безперервної роботи лікарні на 7-10 днів у разі повного відключення електропостачання”, – заявив Кличко.
Задля забезпечення резервного джерела теплопостачання у медзакладі здійснили роботи в резервній котельні, яка вже функціонує і підсилена дизель-генератором.
Окрім того, на території лікарні є свердловина. Тривають ремонтні роботи з її розконсервування для незалежного джерела водозабору
“Все це дає можливість медзакладу працювати автономно у надзвичайній ситуації та надавати медичну допомогу мешканцям столиці. Сьогодні всі опорні лікарні столиці роблять все необхідне, аби налагодити автономну роботу”, - заявив очільник столиці.
За його словами, лікарні №7 випала нелегка місія. По-перше, вона знаходиться найближче до передмість Києва, де на початку весни тривали бої. Тож усіх поранених спочатку везли сюди і надавали невідкладну допомогу. А потім уже доправляли в інші медзаклади міста. По-друге, лікарня у перші тижні війни теж постраждала від ракетного обстрілу сусіднього будинку в Святошинському районі. Внаслідок чого було пошкоджено частину будівлі медзакладу, в тому числі амбулаторно-консультативне відділення. Тому тут теж оновлювали приміщення.
На сьогодні завершені роботи із заміни вікон, монтажу дверних блоків, декоративної штукатурки стін, монтажу підвісних стель, замінили сантехніку, підлогу. Триває ремонт амбулаторно-консультативного відділення, який завершать в наступному році.
Продовжується забезпечення лікарні сучасним обладнанням. Так, на початку року тут поставили кисневу станцію. Здійснили капіталий ремонт системи киснепостачання.
Також у медзакладі облаштували операційні зали та оновили кардіологічне і терапевтичне відділення. Для відкриття нового відділення для пацієнтів з гострими серцево-судинними захворюваннями лікарня отримала сучасний ангіограф, який закупило місто. Лікарня № 7 стала третім комунальним медзакладом столиці, що має ангіограф.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві працює понад 430 пунктів обігріву, на випадок надзвичайної ситуації столична влада готує ще 100 таких пунктів.