УЕБ презентувала оновлений модуль аналітики за напрямком «Деревина»
Українська енергетична біржа, яка перша отримала ліцензію від НКЦПФР на провадження професійної діяльності на організованих товарних ринках – діяльності з організації торгівлі продукцією на товарних біржах, постійно вдосконалює систему продажів та допоміжні інструменти, які є світовою практикою.
8 грудня спеціалісти УЕБ в онлайн режимі презентували широкому загалу оновлений модуль аналітики за напрямком «Деревина». Ця платформа стала справжнім каталізатором для оптимізації роботи. Модуль вражає своєю гнучкістю незалежно від опрацювання невеликих обсягів даних чи складних аналітичних завдань. Система забезпечує надзвичайну ефективність, швидкість обробки інформації та дозволяє легко візуалізувати дані. Завдяки інтерактивному інтерфейсу, а також потужним інструментам, можна швидко зрозуміти та проаналізувати результати торгів. Крім того, система відкриває нові можливості у сфері прогнозування та стратегічного планування, що дозволяє використовувати дану інформацію для передбачення тенденцій, ризиків і можливостей, що вкрай необхідно у сучасному бізнес-середовищі.
Модуль аналітики містить інформацію про обсяг проданої сировини у той чи інший період, вартість реалізації, кількість аукціонів та їх учасників, кількість продавців та переможців торгів. Кожен охочий може побачити дані щодо розподілу реалізованих порід за областями, розподіл по породах в куб. м, за класом якості, групою діаметрів. Також наявна інформація про додатковий дохід продавців та інша.
Також УЕБ публікує місячні та тижневі індекси середньозважених цін на необроблену деревину та деревину дров’яну, що теж є практикою передових світових бірж.
«Одні з головних принципів ринкових відносин є відкритість та прозорість. Саме тому ми постійно вдосконалюємо торгову систему та допоміжні інструменти, що дозволяють бачити процес операцій купівлі-продажу наживо. Дані оновлюються автоматично. Наразі наші спеціалісти працюють над створенням аналогічного дашборду з продажу пиломатеріалів. Ми завжди відкриті до діалогу, тому будемо раді отримати ваші пропозиції до оптимізації даного модулю аналітики», – наголосив заступник генерального директора ТОВ «УЕБ» Костянтин Шевчук.