Київстар та фонд «Повернись живим» зібрали понад 50 млн грн на розмінування України

Реклама

Компанія Київстар та фонд «Повернись живим» акумулювали половину необхідної суми в межах збору з розмінування країни — «Нам тут жити 2.0».

Ініціатива реалізується за інформаційної підтримки Міністерства економіки України.

Починаючи з серпня поточного року на реалізацію проєкту зібрано вже 54,8 млн грн, з яких зокрема 17,8 мільйона гривень — завдяки абонентам, які підключили благодійну Суперсилу «Допомога ЗСУ» або SMS-підписку. Аби підтримати збір, Київстар зі свого боку перерахував 30 мільйонів гривень на цей проєкт.

«Ми вдячні усім, хто підтримав ініціативу та зробив внесок у розмінування країни. Зібрані понад 50 мільйонів гривень — це не просто фінансова допомога, це впевненість у тому, що разом ми здатні зробити українські території більш безпечними і придатними до життя. Збір продовжується, адже наша мета — 100 млн грн. Ми заохочуємо усіх небайдужих приєднатися до ініціативи та підтримати саперів», — коментує Олександр Комаров, СЕО Київстар.

Зібрані кошти будуть спрямовані на забезпечення саперів Сил підтримки ЗСУ роботизованими комплексами українського виробництва, транспортом та зв’язком. Проєкт допоможе зберегти життя саперів, адже розміновувати території будуть не тільки люди, а й техніка українського виробництва — наземні роботизовані комплекси, а також дрони, які забезпечать дистанційне розмінування шляхом підривів.

«Розмінування територій залишається критично важливим питанням для відновлення безпечного життя в Україні. Проєкт «Нам тут жити 2.0» — це вже друга спільна ініціатива Київстар та фонду «Повернись живим», спрямована на забезпечення рот інженерних безпілотних систем Сил підтримки ЗСУ. Завдяки зібраним коштам ми плануємо закрити нагальні потреби саперних підрозділів на суму 100 мільйонів гривень, забезпечивши їх сучасною українською технікою. Це включає 16 розвідувально-логістичних роботизованих комплексів «Тарган» (64 машини), 8 роботизованих комплексів «Терміт» (32 машини), 28 транспортних засобів, 4 майстерні технічного обслуговування, 28 автомобілів РЕБ, 100 радіостанцій різних типів, 16 дронів Vampire з тепловізійними камерами для дистанційного розмінування, 96 дронів різних типів для підвищення обізнаності саперів та супутнє обладнання», — зазначив Тарас Чмут, директор Фонду «Повернись живим».

Підтримати проєкт «Нам тут жити 2.0» можна задонативши на спецрахунок фонду та «банку» проєкту. А також зробити індивідуальний внесок у терміналах самообслуговування у фірмових магазинах компанії Київстар.

Абоненти мобільного оператора можуть долучитися до збору, підключивши Суперсилу «Допомога ЗСУ», і до 50 грн із тарифного плану підуть на збір із розмінування країни.

Крім цього, до збору «Нам тут жити 2.0» також долучився перший український суперап для власників собак і котів — Bubibo. В межах проєкту вони збирають 1 мільйон гривень та залучають котиків та песиків до підтримки саперів. Відтепер домашні улюбленці також можуть доєднатися та стати амбасадорами збору заради спільної безпеки.

***

Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2024 р. обслуговував близько 24 млн абонентів мобільного зв’язку та більше 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги з використанням широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар розвиває в Україні нові технології зв`язку та в найближчі п`ять років планує інвестувати в цей напрямок 1 млрд доларів США. Компанія допомагає країні долати виклики воєнного часу і за останні два роки виділила понад 2 млрд грн для підтримки ЗСУ, абонентів, місцевих громад, а також на благодійні ініціативи. Єдиний акціонер Київстар — міжнародна Група VEON з головним офісом в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на ринку електронних комунікацій, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua