Шимків: В США не все знають про реформи в Україні
Захід постійно наголошує на необхідності реформ в Україні, втім у Європі і США не завжди знають про те, що вже зроблено, і що є на черзі.
Україна має більше розповідати про завершені досягнення та посилювати власну роботу, щоб отримувати підтримку та інвестиції, розповів в коментарі Укрінформу заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, який перебуває зараз з кількаденним візитом у Вашингтоні.
"Коли ми оцінюємо стан справ щодо обізнаності у США про українські реформи, ми бачимо, що тут не завжди знають про деталі", - підкреслив представник АПУ після зустрічі з бізнес-спільнотою США, організованою Американсько-Українською діловою радою та Фундацією Україна-США.
"Нам потрібно більше їздити та розповідати, що зроблено, який план, де потрібна допомога, щоб отримувати підтримку. До речі, бізнес-комьюніті США говорить, що ми недостатньо звертаємося за підтримкою, і це факт. Нам потрібно підсилювати власну роботу", - зауважив Шимків.
Він зазначив, що приїхав до американської столиці саме для того, щоб налагодити таке спілкування.
"Заплановано багато зустрічей, де я намагаюсь зробити так, щоб про нас знали, ми були на порядку денному, почути зворотній зв'язок і зробити все можливе, щоб американський і міжнародний бізнес зайшов в Україну", - зауважив представник української влади.
Що стосується конкретних аспектів діалогу зі Штатами, Шимків наголосив, що передусім, нам потрібно відстояти інтереси України при слуханні Спеціального звіту 301 Офісу торгового представника США щодо охорони авторського права в інших країнах.
"Крім того, я сподіваюсь, що вдасться переконати деяких інвесторів рухатися вперед, розглядається можливість залучити ряд інноваційних компаній на наш ринок та загалом внести ясність щодо реформ в Україні на зустрічах з представниками американської влади",- розповів заступник глави Адміністрації Президента України.
Він поінформував, що його візит до Вашингтона продовжиться до 3 березня. За цей час має відбутися велика кількість зустрічей у адміністрації США, Конгресі, а також з представниками американської бізнес-спільноти, у тому числі потенційними інвесторами.