Разумков запровадив у Раді "карантинні" заходи

Документ

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав розпорядження "Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Так, у розпорядженні Голови ВР вказано про тимчасове, до 3 квітня 2020 року обмеження допуску до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради усіх осіб, крім народних депутатів України, працівників Апарату ВР, помічників-консультантів народних депутатів, які працюють за строковим трудовим договором на постійній основі.

“На часткове виключення пункту 1 цього розпорядження дозволити присутність у Верховній Раді України за окремою акредитацією журналістів і технічних працівників засобів масової інформації виключно в пресцентрі на третьому поверсі будинку Верховної Ради України по вулиці Грушевського, 5”, - йдеться у розпорядженні.

Головам комітетів, тимчасових спеціальних і слідчих комісії ВР доручено проводити засідання цих органів парламенту виключно в адмінбудівлях Верховної Ради.

Розпорядженням також встановлюється, що посадовці, науковці, експерти, фахівці-практики чи представники громадськості, запрошені на засідання комітетів ВР, тимчасових спеціальних чи слідчих комісій, братимуть участь у таких засіданнях у режимі відеоконференції, без безпосереднього допуску до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради.

Згідно з розпорядженням, буде продовжено опрацювання письмових чи електронних звернень громадян, однак до 3 квітня 2020 року буде призупинено особистий прийом громадян народними депутатами в адмінбудинках Ради.

Читайте також: Уряд реагуватиме на невиконання постанови про карантин

Крім того, до 3 квітня мають бути скасовані службові відрядження в межах України посадовців Верховної Ради, Апарату ВР, депутатів та їх помічників.

На період встановленого в Україні карантину заплановані міжнародні контакти посадовців Ради та народних депутатів мають здійснюватися за допомогою електронних засобів комунікації.

Читайте також: В Україні порушникам карантину загрожує до трьох років за ґратами

Депутатам також рекомендується обмежити кількість публічних зустрічей з великою кількістю громадян, а у разі необхідності проводити такі зустрічі за умови виконання протиепідемічних заходів, передбачених законодавством.

Як повідомляв Укрінформ, із 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин у навчальних закладах та низка інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції Covid-19.