Розмови з Путіним лише дають йому надію на послаблення міжнародної ізоляції - МЗС України
Самі по собі розмови міжнародних партнерів із російським диктатором Володимиром Путіним не несуть жодної доданої вартості для досягнення справедливого миру.
Як передає Укрінформ, про це йдеться у коментарі речника Міністерства закордонних справ України Георгія Тихого щодо телефонної розмови між канцлером ФРН Олафом Шольцом та російським лідером Володимиром Путіним.
«Німецька сторона повідомляла, що збирається говорити з Путіним. Але навіть якщо канцлер ФРН не висловлював у розмові позицій, які йшли би врозріз із позицією України, самі по собі розмови з російським диктатором не несуть жодної доданої вартості для досягнення справедливого миру. Довгі розмови – це ресурс, яким Путін користується вже понад 20 років, щоб досягати своїх інтересів. Зараз розмови лише дають Путіну надію на послаблення міжнародної ізоляції», - заявив Тихий.
Речник додав, що потрібні конкретні сильні дії, які примусять його до миру, а не вмовляння та спроби умиротворення, які Путін розцінює як ознаку слабкості та використовує у своїх цілях.
«Конкретні дії відомі — і це насамперед виведення військ окупанта з території України», - зазначив Тихий.
Як повідомляв Укрінформ, канцлер ФРН Олаф Шольц провів телефонну розмову з очільником РФ Володимиром Путіним, під час якої засудив війну, яку Росія веде проти України.
Востаннє перед цим Шольц говорив з Путіним по телефону в грудні 2022 року.