Міжнародний штаб допомоги українцям: аспекти координації неурядової допомоги
25 березня, 13:00 - онлайн пресконференція на тему: «Міжнародний штаб допомоги українцям: аспекти координації неурядової допомоги Україні»
Організатор: Укрінформ.
Спікери: Ганна Крисюк - голова МШДУ; Дмитро Лубінець - народний депутат України; Олексій Яременко - заступник міністра охорони здоров’я; Оксана Шоорлеммерт - координаторка МШДУ в Німеччині; Микола Жаров - координатор МШДУ в Люксембурзі; Ольга Семанчакова - координаторка МШДУ в Словаччині; Олена Кобець - генеральний директор Укргазвидобування.
Питання до обговорення:
- Чому потрібен міжнародний штаб? Як це працює?
- Які масштаби міжнародної допомоги?
- Як побудована взаємодія з державними структурами?
- Які перспективи в розширенні міжнародної допомоги?
Формат заходу - онлайн (Zoom)
Журналісти зможуть поставити питання онлайн через ZOOM.
Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com
Акредитація триватиме до 12:00 25 березня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання, після чого буде надано доступ до посилання на захід в Zoom.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Підсумкові матеріали:
Міжнародний штаб допомоги українцям запрошує долучатися волонтерів і всіх небайдужих
Міжнародний штаб допомоги українцям пропонує звичайним громадянам і бізнесу в усьому світі допомагати постраждалим унаслідок зовнішньої агресії українцям.
Про це сказала голова МШДУ Ганна Крисюк під час пресконференції в Укрінформі.
Як розповіла Крисюк, Міжнародний штаб допомоги українцям з перших днів війни залучив тисячі звичайних громадян і 24 великі міжнародні компанії з 80 країн світу та співпрацює з державними структурами України.
«У нас у штабі є представники усіх міністерств, парламентарії, представники Кабміну, ДПСУ, ЗСУ, МОЗ. Ми намагаємося, щоб усі запити були офіційними і питання, які виникають у різних країнах, узгоджувалися з державними інституціями, щоб відправляли правильно і те, що насамперед необхідно», - сказала вона.
Крисюк зазначила, що МШДУ є надійною волонтерською організацією на громадських засадах, яка співпрацює майже з усіма офіційними структурами в Україні і за кордоном, а інформацію про охочих долучитися до волонтерства перевіряють правоохоронні органи.
«Ми співпрацюємо з Національною поліцією та Інтерполом у Європі, перевіряємо інформацію про людей, які хочуть долучитися. В нас немає дискредитованих людей, навіть звичайний волонтер – це повний кредит довіри й доступ до всієї інформації і навіть до логістичних складів. Є також офіційний сайт dopomoga.org.ua, де є абсолютна вся інформація як надати й отримати гуманітарну допомогу», - розповіла вона.
Керівник штабу закликала долучатися до волонтерства усіх охочих і зазначила, що МШДУ надає адресну допомогу за конкретними запитами тим, кому вона насправді потрібна.
З 24 лютого триває російське вторгнення до України. Агресор обстрілює та руйнує ключові об'єкти інфраструктури, житлові квартали українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.
В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.
Відео:
Video: