Від продуктів до бронежилетів: як війна згуртувала громадянське суспільство та бізнес
26 липня, 14:30 - пресконференція на тему: “Від продуктів до бронежилетів: як війна згуртувала громадянське суспільство та бізнес”.
Організатори: «Банк Альянс»; Інститут розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр.
Спікери: Олександр Сосіс - голова Наглядової ради Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр, бізнесмен, власник АТ «Банк Альянс»; Тетяна Грабан - директорка Інституту розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр; Дмитро Вернигор - голова ГО «Українська медична місія»
Модератор: Оксана Ващишина - директор маркетингу «Банку Альянс».
Питання до обговорення:
- Як бізнес стає соціально-відповідальним під час війни
- Особиста та соціальна відповідальність як нове життя «Форуму Добрих Справ»
- Кому бути відповідальним у воєнний час: бізнесу, українцям, регуляторам
- Волонтерство та благодійність у нових умовах
- Бізнес здатен зробити більше: як допомогти під час війни
Коротко. З перших днів війни волонтери розгорнули другий фронт боротьби з ворогом, забезпечуючи гуманітарні потреби цивільного населення в умовах війни, бійців тероборони та військових ЗСУ. Громадські організації та благодійні фонди стали волонтерськими штабами та хабами для збору ресурсів, що є необхідними в умовах героїчного опору українського народу проти російських окупантів. Це є свідченням наявності в нашій країні міцного та згуртованого громадянського суспільства, що остаточно сформувалося та згуртувалося перед обличчям страшної загрози.
Під час заходу будуть представлені результати допомоги українцям від волонтерського штабу "Форуму Добрих Справ" та презентовані проєкти, які направлені на допомогу українцям
Формат заходу – офлайн (Зала 2).
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ за тел.: +38 (096) 708 27 09.
Акредитація триватиме до 14:00 26 липня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/%D1%83%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC/featured
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Підсумкові матеріали:
По Києву за час війни було розвезено понад 60 т гуманітарної допомоги - БФ
Благодійний фонд "Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр" за підтримки банку "Альянс" надав понад 60 тонн допомоги киянам за час війни з рф.
Про це на пресконференції в пресцентрі Укрінформу повідомили голова наглядової ради Інституту розвитку громадянського суспільства та власник АТ «Банк Альянс» Олександр Сосіс і директор Інституту Тетяна Грабан.
"Із першого дня війни ми розвозили продукти для літніх людей, бо вони не могли перейти Дніпро, оскільки мости були перекриті. Ми навіть об'єдналися з іншим фондом, який працював на лівому березі. Ми працювали на правому березі, вони – на лівому. Йшла робота: більше 60 тонн продуктів – харчів і побутової хімії - було роздано, розвезено, вручено. Ми займаємося цим і сьогодні. Я нещодавно сам був у Мощуні - ми роздавали там продукти", - розповів Сосіс.
Грабан, у свою чергу, зазначила, що, за продуктової кризи в Києві, волонтери щодня роздавали до 400 продуктових наборів.
"До кінця березня ми роздавали щоденно до 400 наборів, коли у нас в Києві була продуктова криза, і люди не могли вийти купити продукти. Також до червня ми щоденно роздавали по 200-300 наборів мешканцям Києва", - поінформувала директор Інституту.
Також вона зазначила, що фонд продовжує соціальну підтримку, і в полі зору благодійного фонду зараз є Київська область, де щотижня роздають по 600 наборів гуманітарної допомоги.
"Ми зараз дещо змінили ракурс – надаємо допомогу по Київській області. Їздимо по містах і селах, які були в окупації. Щотижнево розвозимо понад 600 продуктових наборів та наборів для побутових потреб", - сказала Грабан.
Вона відмітила, що до неї звертаються не лише громадяни про допомогу, а й представники бізнесу, які активно пропонують свої послуги: "До мене звертаються по 100 людей кожен день із проханнями допомогти. Представники бізнесу також телефонують, але пропонують свою допомогу українцям".
Директор Інституту також відмітила допомогу небайдужих людей, "які щоденно своїми добрими справами наближають перемогу України". Так працівники луцької інклюзивної кав'ярні "Старе місто" щодня вантажать по три тонни гуманітарної допомоги допомоги та відправляють бійцям.
Як повідомлялося, у столиці вже зареєстровано понад 30 тисяч переселенців. В умовах воєнного стану у Києві працюють гуманітарні штаби, де можна отримати харчові продукти та речі першої потреби.
Альянс Банк відкриє нові відділення на західній Україні
АТ "Банк Альянс" матиме кілька нових відділень в Івано-Франківську, Луцьку та Рівному.
Про це повідомив власник АТ «Банк Альянс» Олександр Сосіс під час пресконференції в пресцентрі Укрінформу на тему: “Від продуктів до бронежилетів: як війна згуртувала громадянське суспільство та бізнес”.
"Банк продовжує працювати у звичайному режимі. Ми навіть плануємо відкрити кілька віддідень в Івано - Франківську, Луцьку та Рівному", - зазначив Сосіс.
Він наголосив, що в цілому по Україні банк продовжує приймати клієнтів у 28 із 30 відділень.
"Не працює лише два відділення: одне в Херсоні - ми розуміємо чому, і одне в Харкові, тому що там були вибиті вікна, приміщення постраждало. Воно зараз ремонтується, і згодом знову працюватиме", - підкреслив власник "Альянс Банку".
Водночас Сосіс зауважив, що, на відміну від багатьох інших бізнесів, скорочень штату в його банку не відбулося.
Згідно зі статистикою, наведеною на пресконференції, війна значно вплинула на український бізнес. На початок травня 79% підприємців задекларували зменшення свого доходу. 7% - припинили свою діяльність. Такі бізнеси мали скоротити свій персонал, тому 42% персоналу відправилися в неоплачувану відпустку. Скорочення штату проводили 80% підприємців. Лише 22% бізнесів констатували, що вони продовжили свою діяльність".
Як повідомлялося раніше, Альянс Банк спростував новини щодо скрутного фінансового стану банку.
АТ «Банк Альянс» — український банк у формі акціонерного товариства. Центральний офіс розташований у Києві. Має ліцензію НБУ № 97 від 17 листопада 2011 року. АТ «Банк Альянс» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Незалежної асоціації банків України та офіційним членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Регулятивний капітал станом на 1 Липня 2022 року - 936.4 млн грн.
Відео:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк