Вплив виборів у США на розвиток будівельної галузі України

8 листопада, 12:00 - пресконференція на тему: “Вплив виборів у США на розвиток будівельної галузі України”.

Організатор: Медіагрупа DMNTR.

Учасники: Тетяна Ломакіна - Уповноважена Президента України з безбар'єрності; Дмитро Ковальчук - CEO Alterra Group; Віталій Мельник - віцепрезидент UDP, спікер Українського будівельного конгресу; Олександр Лахтіонов - засновник та CEO компаній RITM Group, експерт із розвитку девелоперських та інвестиційних проєктів; Мар'яна Олеськів - голова Державного агентства розвитку туризму України; Наталія Заболотна - засновниця MALEVYCH GROUP; Ярема Дуль - керівник проєкту "Безбар'єрна залізниця" Укрзалізниці; Михайло Орленко - виконавчий директор Асоціації «Українські виробники світлопрозорих конструкцій». 

Модератор: Андрій Длігач - доктор економічних наук, голова Advanter Group, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України, засновник міжнародної бізнес-спільноти BOARD.

Довідково. Український будівельний конгрес має на меті об’єднати владу, девелоперів, архітекторів, будівельників та громадський сектор для організації конструктивного діалогу, висловлювання та обговорення різноманітних думок.

Сайт Українського будівельного конгресу: www.ubc-ua.info

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників медіа: https://forms.gle/jPALJzf1FrWWtYSK8.

Акредитація триватиме до 23:00 6 листопада 2024 року, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, телефон, пошту, назву видання та посаду.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Підсумкові матеріали:

У столиці відбудеться Український будівельний конгрес

У Києві 14 листопада відбудеться ІІІ Український будівельний конгрес, на якому учасники обговорять стратегії та рішення в будівельній галузі на 2025-2026 роки.

Про це йшлося під час пресконференції в Укрінформі "Вплив виборів у США на розвиток будівельної галузі України".

Організатори повідомили, що цьогоріч конгрес об’єднає представників української влади, великий та середній бізнес, громадські організації, девелоперів, забудовників, інвесторів та архітекторів.

Загалом у конгресі візьмуть участь понад 5000 гостей, які зможуть почути виступи 150 спікерів та обговорити нові стратегії та рішення, спрямовані на період 2025-2026 років. У програмі заходу планується проведення панельних дискусій, батлів та презентацій експертів з різних галузей.

“Один із напрямків, якому ми приділимо увагу під час конгресу - нестача кадрів. Я б хотіла, аби ми звернули увагу на всі суспільні групи, до яких раніше ми не дуже адаптовували робочі місця, однак маємо зробити це зараз. Крім того, ми маємо усвідомити, що у нас проживає різноманітний спектр українців. Тож ми обговоримо, як правильно будувати, звертаючи увагу на користувацькі шляхи, та як це враховувати в програму будівництва”, - розповіла Уповноважена Президента України з безбар’єрності Тетяна Ломакіна.

Зокрема, серед тем, які охопить захід, - нестача кадрів та робочої сили, безбар’єрність та інклюзивність і їхні ключові аспекти для повноцінного розвитку.

Крім того, учасники панельних дискусій обговорять вплив державних програм “єОселя” та “єВідновлення” на розвиток будівельної галузі, а також які регіони є більш привабливими для інвесторів.

Як повідомлялося, за підсумками І кварталу 2024 року будівельна галузь продемонструвала 40% зростання до 2023 року, проте переважною мірою в Україні будуються інженерні споруди.

Безбар'єрність під час будівництва вчетверо дешевша, ніж при реконструкції - експертка

Безбар’єрність та інші необхідні адаптації на етапі проєктування будівництва економлять до 75% витрат порівняно з переобладнанням чи реконструкцією.

Про це під час під час пресконференції в Укрінформі "Вплив виборів у США на розвиток будівельної галузі України" сказала уповноважена Президента України з безбар’єрності Тетяна Ломакіна.

“Цифри показують, що будувати, одразу закладаючи безбар'єрність, - дешевше, ніж потім займатись переобладнанням. Якщо безбар'єрність і всі адаптації закладено на перших кроках, початку проєктування, то це сумарно займає від 1 до 5% витрат всього проєкту. Якщо ж це переобладнання, реконструкція і переробка, то може бути і до 20%”, - пояснила Ломакіна.

За її даними, наразі представники маломобільних груп становлять в Україні до 50% населення, і ця цифра збільшується, тож необхідно бути більш чутливими до проблем інших і в будівельній галузі зокрема.

Уповноважена Президента зазначила, що під час ІІІ Українського будівельного конгресу відбудеться панель “Безбар'єрність та інклюзивність: ключові аспекти для повноцінного розвитку країни”. Учасники обговорять питання переробки і створення в публічних просторах, які побудовані багато років тому, умов для маломобільних людей.

Як повідомлялось, у Києві 14 листопада відбудеться ІІІ Український будівельний конгрес, на якому учасники обговорять стратегії та рішення в будівельній галузі на 2025-2026 роки.

Відео:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк