День відмови від куріння: як зупинити епідемію вживання новітніх тютюнових виробів серед молоді

21 листопада о 09:00 відбудеться пресконференція на тему: «День відмови від куріння: як зупинити епідемію вживання новітніх тютюнових виробів серед молоді».

Організатор:  ГО «Життя».

До участі запрошені: Вікторія Захожа - заступниця директора Київського міжнародного інституту соціології; Лада Булах - народна депутатка України; Тетяна Скапа - в.о. директора Департаменту громадського здоровʼя Міністерства охорони здоровʼя України; Олена Запорожська - завідувачка відділу профілактики неінфекційних захворювань Центру громадського здоровʼя МОЗ України; Дмитро Купира - виконавчий директор громадської організації «Життя»; представники Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

Коротко. З нагоди Міжнародного дня відмови від куріння експерти ГО «Життя» та дослідники Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) презентують результати всеукраїнського репрезентативного опитування «Вживання тютюнових і нікотинових виробів та ставлення до антитютюнових заходів», проведеного у вересні - жовтні 2024 року в рамках регулярного «Омнібусу» серед населення віком від 18 років.

Довідково. Щорічно у третій четвер листопада світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння задля привернення уваги громадськості й влади до загрози епідемії вживання тютюнових та нікотинових виробів. Згідно з даними ВООЗ, в Україні від хвороб, спричинених вживанням тютюну, щороку передчасно помирає 130 000 тисяч людей.

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com.

Контактна інформація: Ольга Масна, медіакоординаторка ГО «Життя», 073 - 089 - 65 - 70, olha.masna@center-life.org.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Відео: