Activitis та VisionFund Ukraine обʼєднуються для підтримки малого та середнього бізнесу
16 грудня, 13:00 - підписання меморандуму про співпрацю між фінансовою компанією Activitis та VisionFund Ukraine.
Організатори: Фінтех-компанія Activitis, VisionFund Ukraine.
До участі запрошені: Павло Матіяш - СЕО Activitis; Ірина Попова - COO Activitis; Уеслі Джордан - CEO VisionFund Ukraine.
Модератор: Ілля Кошелєв - Project & Program Manager Activitis.
Коротко. Організатори заходу зазначають, що партнерство між Activitis та VisionFund Ukraine є важливим кроком у підтримці економічного відновлення України. Звертається увага на те, що співпраця сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку локальної економіки та залученню фінансування у малі підприємства, які недостатньо охоплені банківським сектором.
Ключові напрями співпраці:
- Розширення доступу мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні до фінансування.
- Запуск програми фінансування франчайзингових бізнесів.
- Просування інтересів небанківського сектору для покращення регуляторного середовища та бізнес-етики.
Довідково. Фінтех-компанія Activitis, заснована у 2013 році, створює цифрові рішення для фінансування мікро-, малих та середніх підприємств в Україні. Проєкти Activitis, зокрема eDilo та WEAGRO, розроблені за підтримки USAID, стали першими в Україні онлайн-сервісами, що дозволяють бізнесу купувати товари чи послуги на виплат. Сервіси надають доступ до фінансування одразу в день звернення без документів і застави.
Компанію «ВІЖИНФАНД ЮКРЕЙН» заснувала міжнародна корпорація VisionFund International (США), яка працює понад 20 років у 25 країнах і обслуговує 1 мільйон підприємців, 70 відсотків яких – жінки. Для економічного відновлення країни VISIONFUND UKRAINE планує підтримати малий бізнес, особливо у сільській місцевості, проводити програми з фінансової грамотності та розвивати з партнерами екосистему фінансової інклюзії.
Формат заходу – офлайн (Зала 1).
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників медіа: Yelyzaveta.Shcherbanova@activitis.com. (Єлизавета Щербанова).
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Підсумкові матеріали:
Activitis та VisionFund Ukraine розвиватимуть фінансову інклюзію для малого бізнесу
Фінтех-компанія «Activitis» та Міжнародна корпорація «VisionFund Ukraine» домовилися про співпрацю в розвитку фінансової інклюзії та розширенні можливостей для кредитування малого бізнесу в Україні.
Меморандум про співробітництво представники компаній підписали під час пресконференції в Укрінформі.
Серед основних пунктів підписаного меморандуму - розширення доступу мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні до фінансування шляхом створення спільних фінансових програм, започаткування програми фінансування франчайзингових бізнесів, просування інтересів та ініціатив небанківського сектору для покращення регуляторного середовища та бізнес-етики.
Як наголосив Project & Program Manager Activitis Ілля Кошелєв, ідеться про перший приклад такої колаборації, яка завдяки обміну міжнародним досвідом та локальною експертизою відкриває нові горизонти для українського фінансового ринку.
«Це поєднання має створювати нові унікальні можливості, яких дотепер фінансовий ринок країни іще не мав», - переконаний Кошелєв.
Як нагадав CEO VisionFund Ukraine Веслі Джордан, доступ до фінансування - один з основних викликів для українського бізнесу.
«2023 року ми заснували VisionFund Ukraine, щоб підтримати країну й надати фінансування малим підприємствам. Це сприятиме економічному відновленню зараз та під час повоєнної відбудови України. Мета – забезпечити малий бізнес надійним та прозорим кредитуванням. При цьому ми хочемо бути партнерами для підприємців, а не лише кредиторами», - запевнив Джордан.
Поміж завдань, за його словами, - підтримка можливостей змішаного фінансування з використанням різних джерел та фінансових інструментів, надання цифрових фінансових послуг, обмін знаннями та досвідом, результатами досліджень і аналізу різних сегментів українського ринку.
«Ми працюємо за моделлю соціального підприємництва, надаючи фінансову підтримку малому підприємництву, плануємо сприяти економічному зростанню та створенню робочих місць, розвитку як малого бізнесу, так і місцевих громад, де він працює», - підсумував CEO VisionFund Ukraine.
СЕО Activitis Павло Матіяш нагадав, що серед пріоритетів фінтехкомпанії - створення цифрових фінансових рішень, залучення вбудованого фінансування, змішаного фінансування підприємців (з використанням можливостей кредитування, грантової підтримки та інвестицій), а також розвиток фінансової освіти.
«Ми раді, що можемо об’єднати нашу внутрішню локальну експертизу в підтримці та фінансуванні малого й середнього бізнесу в Україні через надання якісних інноваційних послуг з глобальним досвідом VisionFund, який понад 20 років підтримує підприємців у 25 країнах світу. Такий потужний досвід буде корисним для поєднання зусиль з підтримки підприємництва», - переконаний Матіяш.
Він висловив сподівання, що завдяки такій колаборації з’являться нові фінансові продукти, адаптовані саме для потреб українських мікро- й малих підприємців, що загалом сприятиме розширенню фінансової інклюзії в Україні.
Як зазначалося, партнерство між Activitis та VisionFund Ukraine є важливим кроком для підтримки економічного відновлення України. А їхня співпраця сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку локальної економіки та залученню фінансування для малих підприємств, які недостатньо охоплені банківським сектором.
Фінтехкомпанія «Activitis» створює цифрові рішення для фінансування мікро-, малих та середніх підприємств в Україні. Проєкти Activitis, зокрема eDilo та WEAGRO, розроблені за підтримки USAID, стали першими в Україні онлайн-сервісами, що дозволяють бізнесу купувати товари чи послуги на виплат.
Компанію «VisionFund Ukraine» заснувала міжнародна корпорація «VisionFund International» (США), яка працює у 25 країнах і обслуговує 1 млн підприємців, 70% з яких - жінки. Для економічного відновлення нашої країни VisionFund Ukraine планує підтримувати малий бізнес, особливо у сільській місцевості, втілювати програми з фінансової грамотності та розвивати разом з партнерами екосистему фінансової інклюзії.
Українцям обіцяють нові можливості для фінансування франшиз
Фінтех-компанія «Activitis» та Міжнародна корпорація «VisionFund Ukraine» розширюють програму фінансування підприємців, які створюють новий бізнес, купуючи франшизи.
Про це під час підписання меморандуму про співпрацю компаній у сфері фінансової інклюзії розповів СЕО Activitis Павло Матіяш, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Керівник фінтех-компанії нагадав, що, згідно з аналізом міжнародних фінансових інституцій, 50% світового ВВП забезпечує малий та середній бізнес, завдяки якому створено 70% робочих місць.
«Ми віримо і в перспективу українських підприємців та готові через покращення фінансової інклюзії - доступу до ресурсу - підтримати їх на найскладніших етапах розвитку їхньої справи. Один із напрямів співпраці з VisionFund Ukraine - підтримка програми фінансування франшиз. Продукт розрахований, передовсім, на бізнесменів-початківців або діючих підприємців, котрі хочуть започаткувати новий бізнес через франшизу», - розповів Матіяш.
Йдеться про рішення, які допоможуть отримати фінансування для відкриття нового франчайзингового об’єкта, який попередньо буде проаналізований та верифікований обома компаніями – підписантами меморандуму.
Програма спрямована на розвиток малих і середніх підприємств, створення робочих місць та підтримку місцевих і регіональних бюджетів через масштабування успішних бізнес-моделей франшиз.
«Якісна франшиза - це чудовий і найменш небезпечний спосіб розпочати власну справу. Тому що франчайзер (правовласник франшизи - ред.) забезпечує сформовану, проаналізовану та перевірену бізнесом модель і надає додаткову підтримку через просування за рахунком власних бренду, експертизи і технологій», - пояснив СЕО Activitis.
Він навів статистичні дані, згідно з якими 80% зацікавлених у франшизі українців - бізнесмени або менеджери, котрі вже мають управлінський досвід та накопичені кошти для започаткування власної справи.
«Частина франчайзі (тих, хто купує франшизу - ред.) - це переселенці, які змушені були виїхати зі своїх регіонів і намагаються відкрити справу в іншому місці. Також активні франчайзі - жінки, які через такі стандартні рішення та фінансову підтримку матимуть можливість започаткувати свій бізнес. Українці дуже підприємливі. Навіть протягом воєнного 2024 року в країні з’явилися понад 200 тис. нових ФОПів, 60% з яких - жінки. Тому ми й вирішили створити продукт, який допоможе окремим верствам населення відкрити власну справу і стати успішнішими», - підсумував Матіяш.
Як повідомлялося, в понеділок під час пресконференції в Укрінформі фінтех-компанія «Activitis» та Міжнародна корпорація «VisionFund Ukraine» підписали меморандум про співпрацю в розвитку фінансової інклюзії та розширенні можливостей для кредитування малого бізнесу в Україні. Серед основних пунктів документа - розширення доступу мікро-, малого та середнього бізнесу в Україні до фінансування шляхом створення спільних фінансових програм, започаткування програми фінансування франчайзингових бізнесів, просування інтересів та ініціатив небанківського сектору для покращення регуляторного середовища та бізнес-етики.
Відео:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк