У Маріуполі після протестів загарбники безуспішно намагалися «дати воду»

Відео

У Маріуполі після протестів у селищі Волонтерівка російська загарбницька "влада" знову намагалася налагодити водопостачання, але спроби вчергове закінчилися "ріками" на вулицях.

Про це повідомляє у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.

"Маріуполь. У відповідь на бунти Волонтерівки та резонансу щодо відключення водопостачання, вчора окупанти “дали воду”. Навіть на Лівобережжі. Ну, як дали. Вода на вулицях з’явилась, в кранах - ні", - написав радник мера.

Він зауважив, що з огляду на якість “ремонту” такий результат - "фонтани та річки замість напору в кранах" - не сюрприз. Адже загарбники латають пробиті внаслідок артилерійських обстрілів труби хомутами, замість того щоб замінити пошкоджену інфраструктуру.

"Власне, так виглядає ремонт водопроводу в Маріуполі. Яскрава ілюстрація роботи росії та окупантів - новий хомут на іржаву трубу в місці пробою артилерією", - написав він під відповідним фото.

Як повідомляв Укрінформ, у селищі Волонтерівка на околиці Маріуполя вже неодноразово виникали громадські бунти через відсутність води, світла та бездіяльність загарбницької "влади".

Читайте також: росія передала у Маріуполь гумдопомогу - пліснявий черствий хліб та лопати

Агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване ворожими обстрілами. Знищені та розбиті підприємства, міська комунальна інфраструктура, школи, дитсадки, лікарні, житлові будинки.

Маріуполь залишається без нормального постачання світла, води, газу. Від початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тисяч - депортовані до росії та тимчасово окупованих територій Донецької області.

Читайте також: У Маріуполі не зможуть розпочати опалювальний сезон – пошкоджені майже всі котельні

Нині у заблокованому місті залишаються понад 100 тис. жителів. Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних хвороб.