У Херсоні сьогодні прощатимуться з Катериною Гандзюк
Прощання з громадською активісткою Катериною Гандзюк відбудеться 7 листопада з 13.00 до 15.00 у Херсоні в обласному палаці молоді та студентів.
Про це Укрінформу повідомили в Управлінні громадських зв'язків Херсонської міської ради.
«Попрощатися з Катериною Гандзюк можна буде з 13.00 до 15.00 в обласному палаці молоді та студентів. Поховання проходитиме на міському кладовищі біля селища Геологів», - уточнили в управлінні.
Катерина народилася 17 червня 1985 року у Херсоні. З 2002 по 2006 рік навчалася у Херсонському державному університеті. У 2008 році закінчила Київський національний економічний університет. У 2016 році — Національну академію державного управління при Президентові України.
З 2003 року була активісткою партії «Батьківщина», очолювала обласну громадську організацію «Батьківщина молода».
Працювала у ГО «Ейдос», була менеджером проектів Фундації громадянської активності, спеціалістом із розвитку волонтерства серед молоді Фонду Народонаселення ООН в Україні.
У 2012 році стала співзасновницею Агенції громадянської журналістики «МОСТ».
З 2012 року, працюючи у проекті «Молоді футбольні волонтери: Спорт і волонтерство для Цілей розвитку тисячоліття» ПРООН, займалася розвитком спорту у сільських районах Херсонщини, працюючи із школярами та шкільними вчителями фізкультури.
Активна учасниця Євромайдану в Херсоні. Усіляко протистояла спробам розпочати у Херсоні «руську весну».
Після анексії Криму та початку війни на Донбасі, опікувалася вимушеними переселенцями.
Працюючи помічником із питань правового захисту Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Херсонській області, започаткувала волонтерський рух по збору грошей для придбання взуття дітям переселенців.
Із 2016 року виконувала обов'язки керуючого справами виконавчого комітету міськради.
Катерина Гандзюк активно сприяла відродженню футбольного клубу «Кристал» у Херсоні, після того як він припинив своє професійне існування в 2017 році. У межах своїх повноважень допомагала розвитку не тільки самої футбольної команди, а й також розвитку фан-руху «Кристалу» в місті.
Як повідомляв Укрінформ, Катерина Гандзюк, яку влітку облили кислортою, пішла з життя 4 листопада. 96 днів вона провела в реанімації, перенесла більше 10 складних операцій. З 1 серпня вона перебувала в опіковому центрі Києва. Жінці було 33 роки.
Напад на Гандзюк стався 31 липня. Невідомі облили її сірчаною кислотою, внаслідок чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір.
В організації замаху на Гандзюк підозрюють п'ятьох осіб, усіх затримали.
4 листопада слідчі змінили кваліфікацію нападу на Гандзюк на умисне вбивство - за пунктами 4, 6, 11, 12 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України "Умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене з особливою жорстокістю, на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб".