Голова Херсонської облради заявив, що не був знайомий із Гандзюк

Голова Херсонської облради Владислав Мангер заявив, що не буде тікати із країни через підозри в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я з Катериною взагалі не був знайомий і ніяких зв'язків із нею не було. Ті "зв'язки", які сьогодні малюються у пресі деякими політичними силами, комусь таки потрібні. Я зараз в очі глядачам і всім людям можу сказати, що цієї людини я не знав, з нею не спілкувався і ми взагалі ні по роботі, ні в політиці з нею не перетиналися", - сказав Мангер.

Він також заявив про готовність відповідати на всі запитання слідчих.

"Я відкритий до слідства, не збираюся нікуди їхати чи бігти", - сказав Мангер.

Як повідомляв Укрінформ, голові Херсонської облради Владиславу Мангеру в понеділок, 11 лютого, оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Минулого тижня Херсонська обласна організація ВО "Батьківщина" виключила голову Херсонської облради Владислава Мангера з членів партії.

31 січня голова Херсонської облради Мангер призупинив членство в "Батьківщині" на час розслідування вбивства активістки Гандзюк.

Раніше батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування вбивства активістки, заявив, що підозрюваний в організації вбивства кримінальний авторитет Олексій Левін співпрацює з головою Херсонської облради Мангером і головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим і його заступником Євгеном Ріщуком.

Пізніше Гордєєв відкинув звинувачення у причетності до вбивства Гандзюк і закликав генпрокурора, голову СБУ і міністра внутрішніх справ перевірити викладені у зверненні Віктора Гандзюка факти і в разі їх недостовірності знайти тих, хто спонукав батька Катерини Гандзюк до "інформаційної провокації". Гордєєв додав, що "питання того, що сказав батько, - це питання підкилимної гри нечистих на руку політиків".

Співробітницю Херсонської міськради, активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року невідомі облили сірчаною кислотою. Вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір. Гандзюк перенесла більше 10 операцій. 4 листопада Гандзюк померла.

Читайте також: Голові Херсонської облради оголосили підозру в організації вбивства Гандзюк — Луценко

У той же день слідчі змінили кваліфікацію нападу на неї на "умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене з особливою жорстокістю, за замовленням; вчинене за попередньою змовою групою осіб".

За підозрою в організації нападу на Гандзюк було затримано п'ятьох осіб, а 12 листопада стало відомо про арешт у цій справі Ігоря Павловського - колишнього помічника народного депутата Миколи Паламарчука.