Дотики єдності, «трупи» під посольством та «Справжній Шевченко»
Події семи днів, що минули, – в об'єктивах камер фотокореспондентів Укрінформу.
В Україні 28 жовтня зафіксували рекордні за весь час пандемії 26 870 випадків захворювання COVID-19, госпіталізували 5 463 особи. Внаслідок ускладнень від хвороби за добу померли 648 людей.
94% госпіталізованих із COVID-19 минулого тижня – невакциновані.
Станом на 29 жовтня в «жовтій» зоні епідемічної небезпеки перебувають лише дві області – Закарпатська та Кіровоградська. 14 регіонів віднесені до «помаранчевої» зони епіднебезпеки, вісім – у «червоній».
На фото: тимчасовий морг при Запорізькій обласній клінічній інфекційній лікарні.
Із зростанням показників захворюваності зростають і показники вакцинації. Загалом із початку вакцинальної кампанії в Україні зроблено вже понад 17 млн щеплень проти COVID-19. Одну дозу – 9 790 278 людей, повністю імунізовані та отримали дві дози – 7 292 521 людини
На фото: банер із закликом до вакцинації проти COVID-19 на будівлі Палаці культури імені Володимира Сосюри у Лисичанську на Луганщині.
У Вінниці в межах фестивалю сучасного мистецтва AIR Fest Vinnytsia встановили 4,75-метрову металеву інтерактивну мультимедійну скульптурну інсталяцію "Плексус" (лат. Plexus – сплетіння) авторства Сергія Ніжинського.
Першу у своєму роді медіа-скульптуру в Україні створили для міжнародного саміту "Кримська платформа". Вона символізує соціокультурний взаємозв'язок між людьми, який є чинником громадянського суспільства. Скульптура має датчики дотику і серцебиття тому "відчуває" дотик до неї, зчитує серцевий ритм, і відгукується змінами в графіці додаючи "голос" відвідувача в "Плексус". Так, торкнувшись сенсору, глядач має змогу проголосувати за єдність країни.
Під будівлею посольства РФ у Києві цього тижня відбулася акція протесту проти політики штучної ізоляції жителів ОРДЛО та ненадання їм адекватної медичної допомоги під час пандемії COVID-19.
Учасники акції виклали перед парканом російського посольства у Києві загорнуті в поліетилен символічні “трупи”, демонструючи критичну ситуацію, яка утворилася на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.
Також пропонуємо переглянути ще кілька яскравих кадрів тижня, що минає.
Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен та міський голова Києва Віталій Кличко під час заходу з нагоди відкриття муралу, створеного на фасаді будівлі Посольства ФРН в Україні до 30-річчя співпраці між двома країнами, у Києві.
Учасники офіційного відкриття Лабіринту медіаграмотності "НЕ ВІРРР – ПЕРЕВІРР" на Центральній площі Славутича.
Під час фестивалю "Смак домашнього тепла", організованого в межах проєкту "Консервативна Вінниця" з благодійного збору консервації для української армії, у Вінниці.
Моделі демонструють одяг із колекції Generation A у межах п'ятого ювілейного Junior Fashion Week у Києві.
Відвідувачі під час відкриття виїзної виставки живопису, графіки та офортів Тараса Шевченка "Справжній Шевченко" в Музеї мистецтв Прикарпаття в Івано-Франківську.
Художниця Дарія Наквакіна презентувала роботи, створені на палубі теплоходу в доці Іллічівського судноремонтного заводу (ІСРЗ) у Чорноморську на Одещині.
Останки воїна Другої світової війни, знайдені на території колишнього Ломівського плацдарму під час розкопок, приурочених до 78-ї річниці визволення міста від нацистів, у Дніпрі.
Ігровий момент матчу 12-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги між ФК "Зоря" (Луганськ) і ФК "Колос" (село Ковалівка Київської області), що завершився з рахунком 1:0 на користь ФК "Зоря", у Запоріжжі.
Ігровий момент матчу 3-го туру жіночого чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги між вінницьким ВК "Добродій-Медуніверситет-ШВСМ" та южнинським ВК "Хімік", що завершився поразкою господарів майданчика з рахунком 0:3.
Перець продається під час сільськогосподарського ярмарку і Вінниці.
Корова на мініфермі в Одеській області.
Краєвид в Карпатах на Івано-Франківщині.