Оприлюднили тижневий графік трансляцій уроків на українських телеканалах
Міністерство освіти і науки України оприлюднило графік трансляцій на телеканалах уроків для учнів 5-11 класів на 11-15 квітня.
Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба міністерства.
“У межах проєкту «Навчання без меж» Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника триває трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів”, - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що уроки також достуні на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv та volia.tv, а також незабаром будуть доступні на youtv.ua.
Так, із 11 до 15 квітня (понеділок - пʼятниця) транслюватимуться уроки за таким графіком:
11 квітня – українська мова;
12 квітня – математика;
13 квітня – історія України;
14 квітня – українська мова;
15 квітня – математика.
Дитячий телеканал «Піксель»: уроки для 5 класу – о 10:00; уроки для 6 класу – об 11:00.
ПЛЮСПЛЮС (1+1 media): уроки для 7 класу – з 10:00; уроки для 8 класу – з 11:00; уроки для 11 класу – з 12:00.
Регіональні канали Суспільного: уроки для 9 класу – о 10:00; уроки для 10 класу – об 11:00.
У МОН нагадують, що проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн розкладу – ініціативи Міністерства освіти і науки, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платформі YouTube. Усі охочі можуть додавати нові уроки з розкладу до свого Google-календаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції.
Крім, того, «Освіторія» здійснює прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Основна мета – підтримка дітей та контакт з однолітками й вчителями.
Розклад уроків оновлюється за посиланням та оприлюднюється у месенджері Viber. Трансляції уроків можна переглянути на Youtube-каналі Освіторії, а окремі з них продубльовано на Facebook-сторінці МОН.
Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін розпочав широкомасштабне вторгнення в Україну.
МОН рекомендує закладам загальної середньої освіти самостійно визначити день завершення освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році.