У Києві нагородили переможців національного конкурсу «Репортер»
У Києві відбулась церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер».
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Я дуже вдячна, що у нас є можливість реалізувати такий конкурс в Україні. І коли ви вже є журналістами, від вас ця навичка вже нікуди не йде. Ви продовжуєте ставити питання, докопуватись до суті, шукати історії... Нам важливо створити спільноту талановитих, вмотивованих дітей, вже дорослих, які йдуть в поля, і створюють дійсно професійні матеріали", - сказала під час нагородження керівниця національного проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» Валерія Ковтун.
Заступник міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко зазначив, що для МКІП тема медіаграмотності є одним з найважливіших пріоритетів. За його словами, на офіційному рівні це є частиною інформаційної безпеки.
"Найважливіший проєкт для держави, окрім перемоги, як на мене, є євроінтеграція. І з точки зору євроінтеграції розвиток медіаграмотності також на радарах Європейського Союзу", - сказав Шевченко.
Заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс зауважив, що саме молодь у такий важкий час для України зможе додати своїх зусиль для того, щоб євроінтеграційні прагнення України справдилися.
"Я хотів би виразити від ПРООН найкращі побажання для вас. Ви знаходитесь на старті своєї кар'єри, і ми всі вам бажаємо, щоб ваша кар'єра була надзвичайною і натхненною", - побажав переможцям конкурсу Політіс.
Нагороди отримали 10 переможців національного конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер». Переможці також отримали можливість провести три незабутніх дні в Києві, познайомитися з відомими українськими журналістами та інфлюенсерами.
Як повідомлялося, конкурс «Репортер» реалізується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування уряду Японії.
За умовами конкурсу, необхідно було підготувати відеосюжет тривалістю до трьох хвилин на одну із наступних тем: «небанально про українську культуру», «як війна вплинула на спільноту мого міста чи села» та «моя євроінтеграція».