Підозрюваний у вбивстві Ганула перебуває у СЗЧ із 22 лютого - військові
Підозрюваний у вбивстві активіста Дем’яна Ганула старший лейтенант Сергій Шалаєв не брав участі у бойових діях, перебуває у СЗЧ (самовільне залишення частини) з 22 лютого 2025 року.
Як передає Укрінформ, про це 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу повідомила у Фейсбуці.
"Злочин, який стався в Одесі, глибоко шокував всіх. Цьому нема будь-якого виправдання. Підозрюваний старший лейтенант Шалаєв Сергій Сергійович, був переведений 13.07.2024 з військової частини А0139, допущений до ТВО офіцера резерву запасної роти. Після переведення практично весь час перебував на лікуванні. До району виконання бойових завдань не залучався. Не прибув із відпустки до місця проходження служби та вважається у СЗЧ із 22.02.2025 року", - ідеться у повідомленні.
В 28 ОМБр зазначили, що вся потрібна інформація надана правоохоронним органам.
"Цей ганебний злочин обов'язково буде розкрито і злочинець має понести найсуворіше покарання. Про всю необхідну інформацію щодо цього злочину буде обов'язково повідомлятися. Бригада продовжує стримувати та знищувати ворога на Торецькому напрямку. Наші щирі та глибокі співчуття родині та близьким Дем'яна Ганула", - підкреслили в 28 ОМБр.
Як повідомлялося, 14 березня у центрі Одеси застрелили громадського діяча Дем’яна Ганула. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, коментуючи вбивство Ганула, заявив, що до Одеси поїхав голова НПУ Іван Вигівський. Він поінформував, що інформація про те, що стрілець нібито був одягнутий у військову форму, не відповідає дійсності.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом вбивства одеського громадського діяча. Подію кваліфіковано як умисне вбивство, вчинене на замовлення.
Пізніше правоохоронці затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста Дем’яна Ганула. Виявилося, що він втік із військової частини наприкінці лютого та перебував у розшуку.
16 березня чоловіку, якого затримали за вбивство одеського активіста Дем’яна Ганула, повідомили про підозру.
Фото: СБУ