Українські важкоатлети поповнили свою скарбничку на юніорському Євро

Збірна України з важкої атлетики здобули чергові медалі на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15-та та 17-ти років у Салоніках (Греція).

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, Михайло Новосад у ваговій категорії до 81 кг серед юнаків до 17-ти років завоював бронзову медаль у поштовху (159 кг), посів 5-те місце у ривку та 4-те - у сумі двоборства, передає Укрінформ.

Поліна Кальник стала бронзовою призеркою у поштовху (90 кг) та у сумі двоборства (162 кг) серед дівчат до 15-ти років у ваговій категорії до 76 кг.

Анна Король здобула три медалі серед дівчат до 17 років у вазі до 76 кг: «срібло» у сумі двоборства (191 кг), «бронзу» у ривку (85 кг) і «бронзу» у поштовху (106 кг).

Змагання у Греції триватимуть до 23 червня.