«Агробізнес» здобув вольову перемогу над «Металістом» на старті Першої ліги

Поєдинком у Волочиську розпочався футбольний чемпіонат України серед команд Першої ліги.

«Агробізнес» на домашньому стадіоні «Юність» здобув вольову перемогу над харківським «Металістом» - 2:1, передає Укрінформ.

На гол Єгора Абрамова, який відзначився на 4-й хвилині, господарі після перерви відповіли влучними ударами Івана Станковича (54) та Максима Войтиховського (64, з пенальті).

На 8 серпня заплановані поєдинки «Кудрівка» - ЮКСА (Тарасівка), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Буковина» (Чернівці), «Маріуполь» - «Металіст-1925», «Поділля» (Хмельницький) - «Хуст», «Нива» (Тернопіль) - «Епіцентр» (Кам'янець-Подільський) та «Металург» (Запоріжжя) - «Кремінь» (Кременчук), «Вікторія» (Суми) - «Діназ» (Вишгород).

Як повідомлялося, нинішнього сезону у Першій лізі гратимуть 18 клубів.

Команди розподілені на дві групи за географічним принципом. Топ-4 клуби з кожної групи вийдуть до «чемпіонського» раунду і розіграють путівки до УПЛ.