«Динамо» перемогло «Рейнджерс» і зіграє у раунді плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти київського «Динамо» подолали 3-й кваліфікаційноий раунд Ліги чемпіонів УЄФА.

В матчі у відповідь «біло-сині» на виїзді обіграли шотландський клуб «Рейнджерс» - 2:0, передає Укрінформ.

Авторами голів на стадіоні «Гемпден Парк» у Глазго стали Олександр Піхальонок, який відзначився на 82-й хвилині, та Назар Волошин (84).

Господарі догравали матч у меншості на 50-й хвилині бразильський захисник Жефте ліктем ударив Олександра Караваєва у верховій боротьбі, отримавши за друге попередження червону картку.

Як повідомляв Укрінформ, у першому поєдинку, який відбувся минулого тижня у польському Любліні, було зафіксовано нічию - 1:1.

«Динамо» зійдеться у раунді плей-офф Ліги чемпіонів із австрійським «Зальцбургом», який за сумою двох матчів здолав «Твенте» із Нідерландів (2:1, 3:3).

«Рейнджерс» продовжить виступ у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА.