«Кривбас» програв «Бетісу» у першій грі плей-офф відбору Ліги конференцій

Футболісти криворізького «Кривбаса програли іспанській команді «Реал Бетіс» у першому поєдинку плей-офф кваліфікації Ліги конференцій - 0:2.

Перший м'яч у зустрічі, що пройшла у Кошице (Словаччина), у ворота українського клубу після помилки Кліщука на 13-й хвилині забив  Езекʼєль Авіла. Після перерви, на 62-й хвилині, Родрі точним ударом завершив контратаку іспанців, передає Укрінформ.

Склад «Кривбаса»: Кліщук, Дібанго, Стецьков (Драмбаєв, 65), Романчук, Бандейра, Бізімана, Вакулко (Кожушко, 78), Соса (Пое, 46), Луньов (Микитишин, 46), Кузик, Аду (Твердохліб, 70)

Повторний матч відбудеться 29 серпня в Іспанії. Переможець протистояння вийде до основної стадії Ліги конференцій УЄФА.