УПЛ: «Полісся» в Житомирі уникло поразки від «ЛНЗ»

У чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ) триває сьомий тур.

Житомирське «Полісся», яке приймало «ЛНЗ» з Черкас, відігралося на останніх хвилинах матчу - 1:1, передає Укрінформ.

Після голу нападника гостей Дмитра Топалова, який відзначився на 34-й хвилині зустрічі, господарі уникли поразки завдяки забитому м'ячу Олексія Гуцуляка на 88-й хвилині.

Заключні поєдинки туру відбудуться у понеділок, 23 вересня, між ковалівським «Колосом» та луганською «Зорею» (15.30), донецьким «Шахтарем» та столичною «Оболонню» (18.00).

Результати попередніх матчів туру:

«Чорноморець» (Одеса) - «Карпати» (Львів) - 0:1

«Олександрія» - «Лівий Берег» (Київ) - 2:0

«Динамо» (Київ) - «Рух» (Львів) - 0:0

«Верес» (Рівне) - «Інгулець» - 2:2

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «Ворскла» (Полтава) - 1:1.

Турнірне становище: «Динамо» - 16 очок (після 6-ти ігор), «Олександрія» - 16 (6), «Полісся» - 14 (6), «ЛНЗ» - 11 (7), «Рух» - 11 (6), «Кривбас» - 11 (6), «Шахтар» - 9 (5), «Зоря» - 9 (6), «Ворскла» - 9 (7),  «Карпати» - 8 (7), «Лівий Берег» - 6 (7), «Чорноморець» - 6 (7), «Верес» - 5 (7), «Інгулець» - 4 (7), «Колос» - 3 (6), «Оболонь - 2 (6).