«Динамо» - «Лаціо»: історія футбольних протистоянь

У середу, 25 вересня, футболісти київського «Динамо» зіграють свій перший матч в основному раунді Ліги Європи сезону-2024/2025 проти римського «Лаціо».

Раніше команди провели між союою у єврокубках чотири поєдинки. Помітну перевагу мають італійці - три перемоги та одна нічия, передає Укрінформ.

Уперше команди зустрілися на груповому етапі Ліги чемпіонів сезону-1999/2000. Кияни поступилися у Римі -  1:2. Голи: Паоло Негро (70-та хвилина), Марсело Салас (72) - Сергій Ребров (68, з пенальті).

У Києві італійські футболісти, які вже достроково виграли групу, знову перемогли - 1:0. М'яч 18-й хвилині головою зрізав у власні ворота Раміз Мамедов.

Втім, киянам тоді вдалося вийти з групи, оскільки словенський «Марибор» тоді відстояв нульову нічию з «Баєром» у Леверкузені.

Удруге динамівці та лаціалі зустрілися віч-на-віч у Лізі Європи сезону-2017/2018 на стадії 1/8 фіналу. Перший матч відбувся у Римі і був результативним - 2:2. Голи: Чіро Іммобіле (54), Феліпе Андерсон (62) - Віктор Циганков (52), Жуніор Мораес (79).

Однак наш клуб знову програв на НСК «Олімпійський» у столиці України. 0:2. У гостей відзначилися Лукас Лейва (23), Де Врей (83).

П'ята зустріч між «Динамо» та «Лаціо» відбудеться на «домашній» арені українського клубу «Фолькспаркштадіоні» німецького міста Гамбург. Стартовий свисток пролунає о 22.00 за київським часом.

Поєдинок обслуговуватиме суддівська бригада із Греції на чолі з 45-річним Анастасіосом Сідіропулосом.

Лайнсмени - Поліхроніс Костарас, Лазар Дімітріаідіс, четвертий арбітр - Вассіліс Фоттіас. Арбітр VAR - Ангелос Евангелу, асистент арбітра VAR - Брам ван Дріссхе (Бельгія).