Катерина Садурська встановила світовий рекорд у фридайвінгу

Українка Катерина Садурська встановила новий світовий рекорд на змаганнях з фридайвінгу.

Як повідомляє Федерація підводного спорту та підводної діяльності України, на чемпіонаті світу з глибинного фридайвінгу у грецькому місті Каламата наша спортсменка у дисципліні  «постійна вага без ласт» занурилася на рекордні 80 м, передає Укрінформ.

Катерина також виграла «золото» у вільному зануренні по тросу із результатом 95 м. 32-річна українка утретє поспіль стала чемпіонкою світу у цій дисципліні.

«Як і всі свої попередні перемоги, цю я присвячую Україні, нашим захисникам і всім, хто бореться за нашу свободу», - написала спортсменка у соцмережах.

На рахунку Катерини Садурської на світовій першості у Греції ще й національний рекорд (103 м) у зануренні в моноласті. У цій дисципліні вона посіла на ЧС четверте місце.