Українка - дворазова переможниця Суперкубка з веслування на каное

Українка Людмила Бабак стала дворазовою переможницею Суперкубка з веслування на байдарах і каное ICF - Міжнародної федерації каное.

Як повідомляє Мінмолодьспорту, ці дебютні змагання, що об'єднують спринт, марафон, веслувальний слалом та каное-поло, проходять вікенду у китайському місті Ханчжоу, передає Укрінформ.

Людмила Бабак у каное-одиночці виграла обидві марафонські дистанції. На короткій дистанції (3,4 км) вона перемогла з часом 18.36,326. Зазначимо, що у кваліфікації 27-річна спортсменка з Енергодару оновила власний світовий рекорд - 18.25,440.

На довгій дистанції (13 км) наша каноїстка також фінішувала першою - 1:14.23,750.

В обох заїздах п'єдестал пошани українка розділила з представницями Китаю Ін Ван та Яуї Сао.

Змагання у Ханчжоу триватимуть до 13 жовтня.