Українські фехтувальники здобули дві медалі на турнірі серії Satellite FIE

Представники українського фехтування відзначилися двома нагородами турніру серії Satellite FIE з фехтування на шпагах St Duje’s Cup у хорватському місті Спіліт.

Як повідомляє Національна федерація фехтування України, «срібло» в особистих змаганнях чоловіків здобув дворазовий призер чемпіонату світу Роман Свічкар, передає Укрінформ.

31-річний харків’янин гарантував собі нагороду перемогою в чвертьфіналі над другим сіяним естонцем Каспером Тафенау (15:9), у півфіналі здолав його співвітчизника Маркуса Сальма (11:6), а у фінал поступився чинному чемпіону Європи серед молоді Шомі Шомоді з Угорщини (9:15).

Ксенія Пантелеєва виборола «бронзу» у жіночому турнірі. 30-річна львів’янка у чвертьфіналі перемогла колегу по команді Юлію Мукоїд (15:3), а у фінал її не пустила володарка двох олімпійських нагород Токіо-2020 Катріна Лехіс з Естонії (11:15).

Для Пантелєєвої це третя у кар’єрі медаль на «сателлітах».