Збірна України зіграла внічию з футболістами Чехії у матчі Ліги націй УЄФА

Футболісти національної збірної України не змогли здобути другу перемогу у нинішньому розіграші Ліги націй УЄФА.

У поєдинку четвертого кола групи 1 Ліги В у польському Вроцлаві підопічні Сергія Реброва зіграли внічию з командою Чехії - 1:1, передає Укрінформ.

М'ячі на стадіоні «Тарчинський Арена» забили півзахисник чехів Лукаш Черв, який відзначився на 18-й хвилин, та форвард «синьо-жовтих» Артем Довбик, реалізувавший пенальті на 52-й хвилині.

Як повідомлялося, в іншому матчі квартету Грузія у Тбілісі програла Албанії - 0:1.

Турнірне становище після 4-х турів: Чехія - 7 очок, Грузія - 6, Албанія - 6, Україна - 4.

Заключні поєдинки на груповій стадії Ліги націй українці проведуть на виїзді 16 та 19 листопада проти збірних Грузії та Албанії відповідно.

Результати матчів понеділка:

група А2: Бельгія - Франція - 1:2, Італія - Ізраїль - 4:1

група А3: Боснія та Герцеговина - Угорщина, - 0:2, Німеччина - Нідерланди - 1:0

група В1: Україна - Чехія - 1:1, Грузія - Албанія - 0:1

група В4: Вельс - Чорногорія - 1:0, Ісландія - Туреччина - 2:4

група С1: Азербайджан - Словаччина - 1:3, Естонія - Швеція - 0:3.

Зазначимо, що переможці та володарі других місць у групах Ліги А проведуть один з одним по матчу вдома та на виїзді в рамках 1/4 фіналу, після чого чотири найсильніші збірні вийдуть у фінальну стадію. Півфінали заплановано на 4-5 червня, фінал пройде 8 червня.

Володарі третіх місць у групах Ліги А та других місць у групах Ліги В, а також третіх місць у групах Ліги В та других місць у групах Ліги С зіграють один з одним удома та на виїзді у стикових матчах за підвищення/зниження у класі.