Українські збірна з таеквон-до стала другою на турнірі Mazovia Masters Cup

544 учасники з 55-ти клубів шести країн Європи зібрали змагання з таеквон-до у польському місті Цеханув.

Як повідомляє Мінмолодьспорту, Україну представили спортсмени з трьох клубів Всеукраїнського союзу таеквон-до (Тернопільщина, Черкащина та місто Київ), передає Укрінформ.

Наші майстри здобули 32 медалі (10 золотих, 9 срібних та 13 бронзових) і поступилися командною першістю лише господарям турніру полякам. Третіми стали представники Швеції.

За кількістю здобутих медалей найкращими серед українських клубів стали вихованці СК «Top Team» (Черкаси).

За рішенням організаційного комітету турніру українка Наталія Тарасенко отримала приз у номінації «Найкраща юніорка турніру».