Гройсман назвав онлайн-платформу Be Smart кроком до якісної та доступної освіти

Гройсман назвав онлайн-платформу Be Smart кроком до якісної та доступної освіти

Онлайн-платформа для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Be Smart - це крок до якісної та доступної освіти для кожного українця.

Про це написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook. 

«Гарна новина: зроблено ще один крок до якісної та доступної освіти для кожного українця - відтепер на всій території України доступна онлайн-платформа для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Be Smart», - написав Гройсман.

 Він зазначив, що це важливий крок, який дозволить українським школярам якісно підготуватися до ЗНО і продовжити освіту за омріяною спеціальністю.

Як повідомлялося, в Україні запрацювала онлайн-платформа безкоштовної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Be Smart. Долучитися до навчання на ній можуть як діти з сільської місцевості, так і школярі з тимчасово окупованих територій.

Читайте також: Стартують безкоштовні онлайн-курси підготовки до ЗНО

Окрім того, 6 лютого стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного тестування. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено інструкції для реєстрації для різних категорій учасників ЗНО.

pixel