Папі Римському подарували браслет з «Азовсталі»

Фото

Папі Римському Франциску передали браслет зі сталі, виготовленої на Маріупольському металургійному комбінаті «Азовсталь», та списки полонених захисників та захисниць Маріуполя.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада та опублікувала відповідне фото Папи Римського.

«У Папи Франциска є браслет зі сталі Азовсталі! Разом з ним йому передали список полонених захисників Маріуполя та полонених жінок Маріуполя, в тому числі цивільних. Папу попросили долучити голос Ватикану до їх негайного звільнення», - йдеться у повідомленні.

Крім того, у Телеграмі платформа United24 повідомила, що Франциску передали спеціальну пачку «Артемсолі» - «Міць. Українська кам’яна».

«Міць і сталь. Символи української незламності - у Ватикані. Браслет «Азовсталь. Символ незламності» та спеціальну пачку «Артемсолі» — «Міць. Українська кам’яна» - передали Папі Римському. Обидва символи виконують свою місію: знову і знову нагадують про війну, яку розв’язала росія в Україні», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Києві відкрили виставку «Азовсталь: нові сенси»

Як повідомлялося, проєкт "Азовсталь. Символ незламності" запуcтили у жовтні минулого року в межах платформи United24. Він передбачав благодійний випуск браслетів, виготовлених з останньої довоєнної партії металу, виробленої заводом "Азовсталь".

Кожен браслет був створений із 5 грамів сталі, виробленої на прокатному стані 3600 комбінату "Азовсталь". Дизайн браслетів – паракорд з вигравіюваним гербом України – розробив ювелірний дім SOVA.

До роковин повномасштабного вторгнення ДП «Артемсіль» та фандрейзингова платформа United24 випустили спеціальну партію солі - «Міць. Українська кам’яна», видобутої в Соледарі, щоб зібрати кошти на формування флотилії дронів-камікадзе для Головного управління розвідки Міноборони.

Ця сіль «Міць. Українська кам’яна» розфасована у пачки по 200 грамів. Всього партія налічує 100 000 пачок, адже вдалося знайти 20 тонн солі, видобутої в шахтах Соледара.

У квітні 2022 року через російські обстріли в шахтах Соледара вперше з часів Другої світової війни перестали видобувати сіль. Цехи величезного підприємства “Артемсіль” згоріли, обладнання було знищене, будівлі зруйновані.