Нафта помірно дешевшає після підйому напередодні

Нафта помірно дешевшає після підйому напередодні

Укрінформ
Ціни на нафту помірно знижуються у четвер, 21 жовтня, після підйому напередодні, підтримку котируванням надали дані про запаси палива в США.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com. 

Вартість грудневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $85,68 за барель, що на $0,14 (0,16%) нижче ціни станом на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на WTI станом на листопад на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX знизилась на $0,01 (0,01%) - до $83,41 за барель. Попередні торги за стандартами завершилися на рівні $85,82 і $83,42 відповідно.

Підтримці котируванням під час попередніх торгів посприяли дані про запаси палива в США. За інформацією американського Міненерго, комерційні запаси нафти минулого тижня зменшилися на 431 тис. бар. - до 426,54 млн бар. Резерви бензину знизилися на 5,368 млн бар. і становлять 217,74 млн бар., дистилятів - на 3,913 млн бар. - до 125,39 млн бар.

Експерти в середньому очікували підвищення запасів нафти на 2 млн бар., а також скорочення резервів бензину на 2,2 млн і дистилятів - на 2,4 млн.

За даними Міненерго, запаси на терміналі в Кушинзі (Оклахома), де зберігається нафта, що торгується на NYMEX, скоротилися за минулий тиждень на 2,32 млн бар. Завантаженість НПЗ впала до 84,7%, порівняно з 86,7% тижнем раніше.

Читайте також: Нафта дешевшає через новини зі США та зниження цін на китайське вугілля

Ціни на сиру нафту зросли відповідно до скорочення пропозиції, при цьому Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) утримує повільне зростання пропозиції і не прагне виводити на ринок більше барелів.

Нафтопереробні підприємства нарощують обсяги виробництва, щоб задовольнити синхронний стрибок попиту в Азії, Європі та США. Проте, як очікується, технічне обслуговування НПЗ і високі ціни на природний газ обмежать пропозицію в четвертому кварталі.

На початку тижня нафтові ринки досягли багаторічних максимумів, чому також посприяла світова криза вугілля і газу, яка спричинила перехід на дизельне паливо і мазут для вироблення електроенергії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-