МХП взяв участь у кліматичному саміті в Глазго
Презентацію провів заступник голови правління МХП Олександр Домбровський на панелі «Україна 2030: шлях до зеленої трансформації», повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Ключове завдання, яке ми перед собою поставили, - до 2030 року стати карбоново нейтральною компанією. Завдання складне, але ми можемо його реалізувати. Друге завдання – ми у 2030 році хочемо бути енергетично незалежною компанією. Тобто, всі енергетичні ресурси, які потрібні для власного виробництва, ми хочемо і будемо продукувати всередині компанії», - розповів Домбровський.
За його словами, для досягнення поставлених цілей МХП впроваджує інновації, використовує відновлювану енергетику, реалізовує модель циркулярної економіки, застосовує енергоефективні технології. Так, ключовим елементом циркулярної моделі економіки МХП є три біогазові комплекси, які холдинг побудував в Україні та Словенії, загальною потужністю приблизно 18,5 МВт.
Біогазові комплекси МХП використовує для екологічної переробки всіх відходів виробництва.
Домбровський наголосив, що великий обсяг викидів вуглецю спричинений енергетичною неефективністю української економіки. Відповідно, впроваджуючи енергоефективні технології, ми можемо скоротити викиди.
Як повідомлялося, 1-12 листопада 2021 року в Глазго (Велика Британія) відбудеться 26-та зустріч Сторін рамкової Конвенції ООН про зміну клімату (РКЗК), так званий кліматичний Саміт СОР26. Мета цього заходу – підтримувати рівень глобального потепління якомога ближче до мети 1,5°C, встановленої Паризькою угодою 2015 року.
Очікується, що близько 120 світових лідерів візьмуть участь у сесіях конференції в рамках дискусії щодо боротьби з глобальним потеплінням. Прогнозується, що світові лідери візьмуть нові зобов’язання зі скорочення викидів парникових газів у своїх країнах до 2030 року.
Фото з відкритих джерел