Наслідки російських ракетних атак по Україні
Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.
Спікер: Юрій Ігнат - речник командування Повітряних сил ЗСУ (онлайн).
Важливі питання:
— наслідки російських ракетних атак по Україні;
— робота Повітряних сил;
— залякування або загроза: чи ймовірне масове використання авіації рф над Україною.
Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.
Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.
Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.
Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV
Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform
Підсумкові матеріали:
У Повітряних силах не виключають провокацій та загострення з боку росії 23-24 лютого
У “сакральні” для росії дати 23 й 24 лютого можна очікувати від ворога посилення активності.
Про це повідомив у Медіацентрі Україна — Укрінформ речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат
«Готуються певні можливі провокації. Вони можуть бути і на 23 число, яке для них також сакральна дата - день захисника вітчизни. А наступний - річниця вторгнення. Тому очікувати можна декілька хвиль атак на ці дати. Очікувати треба і нестандартних дій ворога і можливе загострення», - сказав Ігнат.
Також речник Повітряних сил ЗСУ зазначив, що нині є зміни в тактиці застосування ворогом ракет. “Ворог почав їх запускати вночі або випускає лише по кілька ракет. Якщо раніше окупанти влаштовували масовану ракетну атаку один раз на два тижні, то зараз застосовують ракети частіше”, - пояснив він.
Стосовно інформації про скупчення російської авіації біля українських кордонів, то Ігнат зауважив, що це “стара історія”.
“Ми не раз казали, що це близько 40 летовищ на окупованій території, у тому числі у Криму, білорусі та рф. Та кількість, яку ворог накопичив на початку нападу, вона зберігається і зараз. Це понад 700 летальних апаратів загалом”, - сказав він.
Ігнат зауважив, що незважаючи на те, що українські військові вже збили близько 300 літаків, противник може поповнювати втрачені борти, підтягуючи техніку. «Але знищені борти - це найновіше, що було у рф», - підкреслив Ігнат. Речник також наголосив, що літаки «це не танки і підтягнути їх до кордону неможливо, бо для них потрібні аеродроми. Тобто там, де вони були, там і знаходяться».
Як повідомлялось, Президент Володимир Зеленський заявляв, що не варто бояться повідомлень щодо масованих авіаційних атак росіян, і їх слід розглядати як ще одну психологічну операцію ворога.
Відео:
Video: