Презентація мобільного додатку «Reunite Ukraine»

Презентація мобільного додатку «Reunite Ukraine»

Укрінформ
6 квітня, 13:00 -  презентація мобільного додатку «Reunite Ukraine».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасники: Олександр Фацевич - заступник Голови Національної поліції України; Василь Богдан - начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України; Деніель Доура - Головна виконавча директорка та співзасновниця компанії «Find My Parent» (онлайн).

Чому це цікаво?

В Україні запрацює мобільний додаток, створений для пошуку дітей. Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform

Підсумкові матеріали:

В Україні запустили додаток для допомоги у пошуку дітей і возз’єднання родин

У межах комплексної системи пошуку зниклих дітей створено спеціальний мобільний додаток «Reunite Ukraine».

Про це повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич під час пресконференції в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

“Національною поліцією України з метою вдосконалення можливості розшуку дітей та возз’єднання сімей була налагоджена тісна взаємодія з американською компанією Find My Parent, яка спеціалізується на відновленні зв’язків між родичами та возз’єднані сімей за допомогою технологій штучного інтелекту. ...Спільно розроблено мобільний додаток «Reunite Ukraine», який є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни”, - зазначив він.

За словами заступника голови Нацполіції, додаток є універсальним інструментом пошуку зниклих дітей чи дітей, із якими втрачено зв’язок, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, змушені виїхати за межі України або незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи на тимчасово окуповану територію України.

Фацевич пояснив принцип роботи додатка: після завантаження його через AppStore або Google Play (безкоштовно) потрібно створити профіль, додавши інформацію про себе та особу, яка розшукується.

З іншого боку сама дитина або особа, яка представляє її інтереси, також має створити профіль з метою пошуку родичів.

Чим більше інформації завантажується в профілі, тим ефективнішим буде пошук. Фацевич підкреслив, що для захисту персональних даних система використовує багаторівневу перевірку особи, яка здійснює відповідні запити, у тому числі сканування документів, що посвідчують особу.

Заступник керівника розповів, що система зіставляє дані й у разі збігу інформації поліцейські здійснюють їх перевірку. Після цього особи, дані яких збігаються і перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.

Фацевич висловив сподівання, що додаток стане помічним інструментом для пошуку депортованих дітей на території рф та білорусі, даючи змогу небайдужим людям безпечно повідомляти про відомі їм випадки незаконного вивезення маленьких українців.

“Якщо ми знайдемо таким чином хоча б одну дитину або возз’єднаємо хоча б одну сім’ю, це вже перемога. Маленька, але з кожним кроком ми зможемо повернути всіх дітей додому”, - переконаний Фацевич.

Він додав, що мобільний застосунок уже працює.

Як повідомляв Укрінформ, станом на березень незаконно депортованими вважаються 19 514 українських дітей.

Від 24 лютого минулого року до поліції надійшло понад 11 тисяч повідомлень про зникнення дітей, 381 дитину досі не знайшли — Фацевич

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну до поліції надійшло більше як 11 тисяч заяв і повідомлень щодо зникнення дітей, наразі незнайденою є 381 дитина.

Про це повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич під час пресконференції в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

“Із початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України до органів поліції надійшло більше як 11 тисяч заяв та повідомлень про зникнення дітей. На жаль, не розшуканими на сьогодні залишається 381 дитина”, - сказав він.

Також Фацевич нагадав, що росія депортувала близько 19,5 тис. дітей, але, за даними з відкритих джерел від держави-агресора, понад 740 тисяч, яких росіяни начебто “евакуювали”.

Заступник керівника Нацполіції підкреслив, що цифра депортованих рф українських дітей буде сягати декількасот тисяч.

Крім того, він зауважив, що, за інформацією різних міжнародних організацій, більше як 2 млн дітей України змушені були виїхати до інших країн, а близько 3-х млн дітей внутрішньо переміщені, що загалом складає близько половини дитячого населення України.

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт президента рф володимира путіна та російського дитячого омбудсмена марії львової-бєлової. Їх підозрюють у воєнних злочинах - незаконній депортації та переміщенні населення, зокрема дітей, з тимчасово окупованої території України.

Відео:

Video:

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-