Психологічна допомога літнім людям під час війни
Презентацію проводить Саша Галицький - автор курсу, ізраїльський митець, арт-терапевт, фахівець, який допоміг сотням літніх ізраїльтян полегшити їхні психологічні проблеми та покращити якість життя.
Учасники: Саша Галицький (Ізраїль) - художник, письменник, автор унікального курсу соціально-психологічної реабілітації людей похилого віку; Тетяна Циткін (Ізраїль) - співавторка унікального курсу соціально-психологічної реабілітації людей похилого віку, співзасновниця Музею мистецтва людей похилого віку; Юлія Гольденберг - засновниця та керівниця Всеукраїнського благодійного фонду "Заради тебе".
Модераторка: Світлана Тяпіна.
Перекладач: Ян Приворотський.
Актуальні питання:
- Чому нам так важко спілкуватися з літніми батьками?
- Чому всі наші зусилля налагодити стосунки з літньою мамою чи літнім татом закінчуються сварками та взаємною напругою?
- Що ми робимо не так?
- Чи ця задача не має рішення?
Коротко. Саша Галицький (нар. 3 серпня 1957 року) — ізраїльський художник, письменник, автор унікального курсу соціально-психологічної реабілітації людей похилого віку за допомогою творчості, засновник Музею мистецтва людей похилого віку. Автор бестселерів «Мамо, не журись! Як навчитися спілкуватися з літніми батьками та не збожеволіти самому?» і «Не бійся! Як постарішати та не збожеволіти?».
У межах своєї презентації Олександр Галицький розповість, як ми можемо допомогти літнім людям подолати стреси та травми, спричинені війною і поліпшити якість життя.
Тези доповіді:
1. Як заспокоїти літніх людей та зменшити їхній стрес, коли все попереднє життя руйнується перед очима.
2. Як подолати ПТСР і травму.
3. Як не дати почуттю провини поглинути себе, якщо доглядаєш за літньою людиною, а вона докоряє.
4. Підходи до роботи з літньою людиною:
а) відновлення почуття власної гідності;
б) виправдання прожитого життя.
5. Як не дати літнім людям замкнутися у собі.
6. Покращення вербальної комунікації.
7. Про смерть.
Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.
Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 1).
Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу. Вхід на захід виключно за реєстрацією.
Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV
Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Під час демонстрації ролика в ході прямого ефіру необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.
Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w
Підсумкові матеріали:
У Києві презентували курс з надання психологічної допомоги літнім людям під час війни
Ізраїльський художник та письменник Олександр Галицький презентував унікальний курс надання емоційно-психологічної допомоги літнім людям під час війни.
Презентація курсу відбулась в Пресцентрі Укрінформу.
"Ізраїль з самого початку війни допомагає Україні в різних сферах. І, зокрема, в сфері психологічної та фізичної реабілітації. Ми навіть організували таку спеціальну конференцію у Львові стосовно питань реабілітації. І сьогодні ми продовжуємо працювати в цьому напрямку. Звичайно, різні верстви населення страждають від цієї ситуації. Діти, жінки, військові, цивільні, а також люди похилого віку. І сьогодні ми поспілкуємось, як можна допомогти цим людям, і що можна зробити", - сказав присутній під час заходу посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський.
Курс має назву - «Літні люди: життя і спілкування у буремні часи. Як допомогти літній людині подолати стрес і травму, і при цьому не з’їхати з глузду самому». Він спрямований допомогти літнім людям подолати стреси та травми, спричинені війною, і поліпшити якість життя.
"Люди похилого віку відрізняються від нас, тож треба дуже обережно до них ставитися. Я дуже багато навчився у своїх учнів, одному з яких вже 102 роки", - зазначив Галицький.
За його словами, допомогти літній людині можна за допомогою шести кроків, таких як: впоратися із невирішеним конфліктом минулого, зменшити стрес, відновити почуття власної гідності, виправдати прожите життя, запобігти зануренню у себе, покращити вербальну комунікацію.
"Наше основне завдання - це зробити порядок в їхніх душах. І ми прагнемо торкнутися до кожної душі цих людей", - підкреслив Галицький.
Курс містить відповіді на такі питання: чому так важко спілкуватися з літніми батьками? чому всі наші зусилля налагодити стосунки з літньою мамою чи літнім татом закінчуються сварками та взаємною напругою? що ми робимо не так? чи ця задача не має рішення?
Олександр Галицький — ізраїльський художник та письменник, засновник Музею мистецтва людей похилого віку. Автор бестселерів «Мамо, не журись! Як навчитися спілкуватися з літніми батьками та не збожеволіти самому?» і «Не бійся! Як постарішати та не збожеволіти?».
Відео:
Замовити фото натисніть тут - Фотобанк